Wpis z mikrobloga

#dziewczynybeztabu #p0lka

Kobieta niezależnie od wyglądu seks może mieć na pstryknięcie palcem, wystarczy, że założy tindera, insta i napisze do jakiegokolwiek faceta jaki żyje na świecie "Chodź się ruchać" i będzie miała seks.

Dlatego gadanie, że "faceci też się ruchają i szmacą" jest bez sensu, bo takich ludzi jest 0.1% może max, co mogą mieć seks na zawołanie.
Pewnie takich co ruchają w wieku 15 lat różowe jest może paru w całej jakiejś szkole max, a kobieta w tym wieku raczej nie rucha się z 15 latkiem tylko sporo starszym jak już.

Czyli wychodzi na to, że kobieta może się ruchać bez zaangażowania, bez wysiłku, a facet musi się też postarać o to, pajacować, nawet gdy jest przystojny, bo rzadko która kobieta powie wprost "chodź się bzikniemy".

Więc dochodzimy do momentu, że takie dzisiejsze 15-18 latki które mają dwucyfrową liczbę partnerów, w przyszłości nawet nie spojrzą na normalnego faceta, bo jak już się dymały to tylko z tą najwyższą ligą.

Potem mamy takie dziwne przypadki, że kobieta bez emocji może kogoś wyśmiać, bo ktoś nie urodził się idealny(niski, przeciętny, brzydki), bo do tej pory miała okazje spotykać tylko Chadów.

"Jesteś niski" mówi p0lka do kogoś kto ma 180 cm, bo miała partnerów powyżej 190 cm, sama mając 160 cm.

https://www.youtube.com/watch?v=8dS_uzlk4RI - tutaj jest to szerzej powiedziane.
  • 43
spermiarza


@exec: właśnie spermiarz ma to w dupię, bo chce wyruchać wszystko co ma dziurę, niezależnie jak wygląda, ile miała parnterów itp XD
Czyli jesteś spermiarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@trollik: nie rozumiem? chcę po prostu kobiety która się szanuje w tych sprawach, ale patrząć po nich jest na prawdę ich mało, #!$%@? mało xD

Dużo wymagam? ()
@trollik: tak, jeszcze napisz że na tinderze są w 100% #!$%@?, brakuje mi tylko tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak pisałem, są normalne kobiety, ale ich jest mało, większość tak działa, w sensie jakieś onsy' relacje FWB xD

Teraz mam też taką sytuacje że kobieta chce ze mną relację FWB, wcześniej będąc zazdrosna o jakieś inne kobiety, a teraz sama się przyznała że jest w takiej
@dleifteh: > Czyli wychodzi na to, że kobieta może się ruchać bez zaangażowania, bez wysiłku, a facet musi się też postarać o to, pajacować, nawet gdy jest przystojny, bo rzadko która kobieta powie wprost "chodź się bzikniemy".

Ale tutaj wrecz napisałeś, ze facet rucha wszystko xDDDDDDD, ! Op to idiota.
@Onlydzban: to źle zrozumiałeś ;)

Więc w tym cytacie chodziło mi o zupełną odwrotność, to że kobieta rucha każdego kogo chce, a facet może, ale jeśli jest najprzystojniejszy, wysoki, z najwyższej ligi - tak ci faceci jak chcą to ruchają się w równym stopniu co kobiety(brzydkie, przeciętne, ładne - bez znaczenia).

normalni mogą też, ale muszą, no ale mają niebanalne zadanie, bo kobieta mając do wyboru ruchać się z chętnym przystojniakiem
@dleifteh: nie #!$%@? xD. Napisałeś na odwrot, idz na impreze i proponuj seks kazdej lasce, zgodzi sie ile? 1 na 10? Wiesz co to znaczy? Ze te 9 nie bedzie chętnych, a teraz wyslij jakas dziewczyne na impreze i pytaj o to samo, zgodzi sie pewnie 5/10. Chłop rucha co popadnie, baba co chce. Więc to ze banarucha bez zaangażowania znaczy zle tp z chlopami jest problem XDDDDD
@Onlydzban: i co to ma w związku z tym wpisem?
Napisałem gdzieś, że faceci nie ruchają?

Z tego co napisałeś to większe szanse na seks ma jednak kobieta, wiec z tych 5 na 10 wybierze najprzystojniejszego, a więc wszystko się zgadza z tym co napisałem - dzięki za przyznanie racji :)

Wiesz co to znaczy? Ze te 9 nie bedzie chętnych


@Onlydzban: oczywiście że tak będzie jak się nie jest
@dleifteh: no wiejsze szanse na seks ma kobieta, bo mężczyźni to stulejarze???? "Potem mamy takie dziwne przypadki, że kobieta bez emocji może kogoś wyśmiać, bo ktoś nie urodził się idealny(niski, przeciętny, brzydki), bo do tej pory miała okazje spotykać tylko Chadów." Typie to jest wasza wina bo zachowajcie sie jak zwierzeta. Tutaj nie chodzi o to kto ma wieksze szanse tylko DLACZEGO. Powiem to tak jak wy mowice na takie dziewczyny