Wpis z mikrobloga

#dziewczynybeztabu #p0lka

Kobieta niezależnie od wyglądu s--s może mieć na pstryknięcie palcem, wystarczy, że założy tindera, insta i napisze do jakiegokolwiek faceta jaki żyje na świecie "Chodź się r----ć" i będzie miała s--s.

Dlatego gadanie, że "faceci też się ruchają i szmacą" jest bez sensu, bo takich ludzi jest 0.1% może max, co mogą mieć s--s na zawołanie.
Pewnie takich co ruchają w wieku 15 lat różowe jest może paru w całej jakiejś szkole max, a kobieta w tym wieku raczej nie rucha się z 15 latkiem tylko sporo starszym jak już.

Czyli wychodzi na to, że kobieta może się r----ć bez zaangażowania, bez wysiłku, a facet musi się też postarać o to, pajacować, nawet gdy jest przystojny, bo rzadko która kobieta powie wprost "chodź się bzikniemy".

Więc dochodzimy do momentu, że takie dzisiejsze 15-18 latki które mają dwucyfrową liczbę partnerów, w przyszłości nawet nie spojrzą na normalnego faceta, bo jak już się dymały to tylko z tą najwyższą ligą.

Potem mamy takie dziwne przypadki, że kobieta bez emocji może kogoś wyśmiać, bo ktoś nie urodził się idealny(niski, przeciętny, brzydki), bo do tej pory miała okazje spotykać tylko Chadów.

"Jesteś niski" mówi p0lka do kogoś kto ma 180 cm, bo miała partnerów powyżej 190 cm, sama mając 160 cm.

https://www.youtube.com/watch?v=8dS_uzlk4RI - tutaj jest to szerzej powiedziane.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Onlydzban: Tak to też wina spermiarzy, no ale bądźmy szczerzy, tacy spermiarze to z wyglądu nie są przystojni, jedynie co mogą r----ć to brzydkie i ulane, a tym ładnym jedynie dają atencje.

Typie to jest wasza wina bo zachowajcie sie jak zwierzeta


@Onlydzban: no nie bardzo, spójrz na to, że facet do seksu potrzebuje owszem wyglądu, ale jakiś charakter kobiety jest raczej niezbędny, nikt nie chciałby r----ć głupiej 10/10 karyny,
  • Odpowiedz
@Onlydzban: Aha, kto się masturbuje? Przecież sam napisałeś, o tych spermiarzam, więc przyznaje ci rację.
Tak, też pluję na spermiarzy i stulejarzy, bo po części to też ich wina(atencja).

Czemu o mnie piszesz jak o spermiarzu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nieładnie, bo nie jestem nim i mam swoją godność, nie komplementuje prawie nigdy bez powody jakiejś kobiecie, nie pajacuje na randkach, chcę żeby sama coś dała
  • Odpowiedz
@dleifteh: Na temat tindera się nie wypowiadam, bo go nigdy nie miałam. Co do reszty dyskusji to piszesz o osobach (zarówno kobiety jak i mężczyźni), które głównie są nastawione na s--s. Są też osoby, które chcą normalnej relacji, a nie tylko fwb czy inne.
  • Odpowiedz
Są też osoby, które chcą normalnej relacji, a nie tylko fwb czy inne.


@trollik: znam jedynie jedną która jest długo razem ze swoim chłopakiem z którym straciła dziewictwo.
Jak sprawdzić resztę?W sensie nie chciałbym w przyszłości wpaść na minę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na pytanie "ile miałaś partnerów", "czy byłaś w relacjach ons/fwb" raczej żadna szczerze nie odpowie.
  • Odpowiedz
@dleifteh: Szukać osób podobnych do siebie. Jeśli wchodzisz z kimś w związek i mu od razu na starcie nie ufasz w takiej kwestii, to daruj sobie taką relację. W ogóle dziwi mnie to, że znasz jakąś parę i znasz takie szczegóły. Ja nikomu o takich rzeczach nie opowiadam, mój mąż też nie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trollik: bliski znajomi, więc takie rzeczy czasem się powie.

Podobno wy kobiety o wszystkim sobie mówicie.

Jak na starcie mam do kogoś stracić zaufanie?
Sporo ludzi chodzi np. Do klubów, więc z tego powodu tak średnio kogoś odrzucić.
  • Odpowiedz
@dleifteh: Ja takich rzeczy nie opowiadam ani koleżankom, ani znajomym. Sama też nie wnikam kto z kim ile razy.

Jak na starcie mam do kogoś stracić zaufanie?

Na pytanie "ile miałaś partnerów", "czy byłaś w relacjach ons/fwb" raczej żadna szczerze nie odpowie


O to mi chodziło. Z góry zakładasz, że nowopoznana dziewczyna Cię okłamie.
  • Odpowiedz
@trollik: nie rozumiem, przecież wiadomo że nigdy się kobieta nie przyzna ile miała partnerów, no chyba że rzeczywiście jak miała tych max 3 to może jest szansa że odpowie na to pytanie.
  • Odpowiedz
@trollik: tak uważasz bo jesteś kobietą i wam praktycznie nie przeszkadza, że facet miał 10 czy 50 partnerek, bo jeśli im więcej ma facet partnerek(nie przesadzając) - więc logiczne, że więcej ilości kobiet się podoba - jest atrakcyjny mocno dla płci przeciwnej.


Jak ma dobre geny to kobieta podświadomie będzie chciała z nim współżyć, mając nadzieje na zdrowe dzieci.
Mężczyzna ma trochę inne zadanie - zapłodnić jak największą ilość kobiet(nie potrzebują do tego modelki 10/10), bo jedna kobieta może na rok mieć maksymalnie 1
  • Odpowiedz
@dleifteh: Strasznie generalizujesz. Nie wszystkim kobietom jest to obojętne. Powiem więcej. Te, które się szanują i "mają mały przebieg" tego samego wymagają od swojego partnera.
  • Odpowiedz
@trollik: niby tak, niby nie, jesteśmy niby tym samym stworzeniem, ale jednak mocno się różnimy i trzeba o tym wiedzieć.

Przykład, jakiego mężczyznę wybierze przeciętna kobieta?
-taki który się wyróżnia
-ma dobre relacje z kobietami
-ma wysoką wartość na
  • Odpowiedz
@dleifteh: Ale taka szara myszka też chce kogoś spokojnego, by móc z nim spędzać czas tak jak lubi. Możemy tu tak się wymieniać argumentami. Ty uogólniasz, ja się skupiam na indywidualnościach. Życzę Ci powodzenia w miłości i troszkę więcej wiary w ludzi.
  • Odpowiedz