Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!
#neuropa #4konserwy #pasta #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
@sztoosik: niestety znam nietrywialną liczbę ludzi, którzy faktycznie coś takiego uważają… W szczególności, mnie się obrywało za pisanie lewą ręką, zarówno od rodziców, jak i od nauczycieli — jestem praworęczny, ale umiałem jako-tako pisać też i lewą, co było bardzo przydatne, jak się ręka męczyła, bo mogłem zmienić i dalej pisać czytelnie, choć wolniej.
  • Odpowiedz
I teraz wszystko dopasujmy pod leworęcznych mimo iż jest ich mniej bo każdy inny pogląd praworęcznych od leworęcznych to mowa nienawiści i brak tolerancji.
  • Odpowiedz
@sztoosik: Nie wszyscy leworęczni są tacy, bądźmy rozsądni. Poznałem takich, którzy samowyrzeczeniem oraz przy odpowiedniej dyscyplinie zewnętrznej poskromili swoje chore zapędy, po czym rąk już używają normalnie, jak człowiek. Innymi słowy to w pełni wyleczalne.
  • Odpowiedz
@Althorion: @sztoosik: @Damasweger: @Hatespinner: Każda bajka ma ziarnko prawdy, stąd też nie rozumiem tej pasty. Leworęczne osoby dobrze posługują się bronią białą, bo ustawiają się inaczej, różnice między lewą a prawą są mniejsze i ruchy są trochę "fałszywe" - przez co takie osoby uważane były za walczące nie fair i może nawet niegodne zaufania. Natomiast są po prostu trochę bardziej chaotyczne co też nie
  • Odpowiedz