Wpis z mikrobloga

  • 2233
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach
  • 167
  • Odpowiedz
@ravau: niech przyjmują ile chcą knag, tylko błagam, niech później nie "jako katoliczka czekam z seksem do ślubu", bo i takie się zdarzają i wielce potem zdziwione, że zdradziły po (w sumie tak długim okresie, że koleś chyba tylko trzymał je na wypadek, gdyby do pięćdziesiątki nie znalazł, innej, co też jest naganne z jego strony).
  • Odpowiedz
@Szmicer jak (oprócz wyciągnięcia info o zdradzie) popierasz również wyciaganie wszelkich screenow, pisanie po babciach, rodzicach, szkołach itp. itd., bo 15 latka przyznaje sie do stosunku z 5 typami, albo inna do wkladania tego i owego to twoja laska ma rację.
  • Odpowiedz
@Szmicer ciesz się że to tylko rok pomyśl sobie jakby taka akcja była za 10 lat gdzie mogłeś już być po ślubie i mieć wspólnotę majątkowa
  • Odpowiedz
jestem #!$%@? jak ten cały wykop


@Szmicer: co do Ciebie, to nie wiem czy miała rację, ale wykopową społeczność bezbłędnie oceniła.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz