Wpis z mikrobloga

  • 2233
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach
  • 167
  • Odpowiedz
@Atsawed: solidarność gonad samiczych xD serio nie odróżniasz przegrywa, białorycerza, lewaka, katoprawaka i centrysty miłośnika ASGn consolepeasant, pcmasterrace i dojrzałego, nie klikającego w głupawe gierki; mmiłośnika filozofii i fascynata technologii, lekarza i grabarza i sebixa? Albo żartujesz, albo wytatuuję sobie logo wykopu na czole, aby unikać kobiet o dziwacznej logice:)
  • Odpowiedz
@Szmicer: rok to ułamek całego życia który masz spędzić z druga osoba a jeśli różowy popiera grupę no to trudno nie warto wiązać przyszłości. Bo problemem nie jest dochowanie tajemnicy na grupie co rozumiem tylko temat
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: i dlatego na randkach najpierw pytam o konto na wykopie, by uniknąć inceli, którzy uważają że należy podpisywać intercyzy, potępiają realizowanie siebie poza związkiem, i w ogóle nie są prawdziwymi mężczyznami, bo prawdziwy mężczyzna zrobi wszystko dla prawdziwej kobiety w zamian za w sumie nic - napisała typowa świeża nabywczyni rozumu, którą łobuz za mocno jednak pokochał xD
  • Odpowiedz
@Kamokamo: niekoniecznie. Po prostu postawiła się w sytuacji tamtej laski. U kobiet to się nazywa inteligencja emocjonalna xD porządne kobiety po prostu "rozumieją" zdziry.
Oczywiście, że bardziej od kobiet interesujących się cudzymi partnerami powinny "empatyzować" ze zdradzanymi kobietami, tylko odrzucają myśl o tym, że mogłyby paść ofiarą koleżanki, natomiast pomimo, że są wierne, zdrada byłaby dla nich czymś naturalnym. Tu już tylko moje dywagacje, że jakby dopuściły myśl, że mogą
  • Odpowiedz