Wpis z mikrobloga

  • 2233
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach
  • 167
@Szmicer: ja nie zapomnę jak moja ex zawsze hejtowała wykop i mi pieprzyła żebym się zajął czymś ciekawszym niż jego przeglądanie. zmieniła zdanie gdy potrzebowała się czegoś dowiedzieć, wtedy było "zapytaj na tym mirko o xxx", a ja odpowiadałem a taki #!$%@?, sama se załóż konto i zapytaj. założyła, zapytała i w odpowiedzi standardowo napisali jej "usuń konto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
)@GrindujTopy @Szmicer Mój #rozowypasek zaczyna się niepokoić,że wszędzie wtrącam jakieś memiczne zdania i nawiązania do tego co tu się dzieje,że poza nami tutaj i tak nikt nie wie o co chodzi i to jest dziwne i powinienem przystopować z takim żartem

Strach pomyśleć dla ilu osób humor internetowy = ZOBACZ MEMY na jakimś wp czy pudelku.I weź tu wychodź do ludzi i udzielaj sie towarzysko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szmicer: Na mnie się natomiast obraziła przyjaciółka, bo jestem po stronie wykopu xD Poźniej napisała że wchodząc na owe grupy akceptuje sie ich regulamin i to nie ma prawa wychodzić poza grupę, a ci z wykopu są #!$%@?, i tylko oni potrafią robić takie dramy o nic XD BO MOGŁA ZDRADZIĆ NAWET I 639371 RAZY I NIKT NIE PRAWA ŻEBY TEGO WYSYŁAĆ KOMUŚ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@disgusting: zdradzanie partnera zasluguje jedynie na potepienie, ostracyzm i #!$%@? nagłośnienie jesli i tak już jest upublicznione przez zdradzajacego, czyli #!$%@? mac człowiekSzmata chwali się tak obrzydliwym czynem. Jeśli uważasz inaczej to najpewniej nie masz czystego sumienia albo nie rozumiesz jak dewastujace jest być zdradzonym przez kogoś komu się bardzo ufa i poklada jakieś nadzieje