Wpis z mikrobloga

  • 2233
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach
  • 167
  • Odpowiedz
@Szmicer: Uderz w stół, a nożyce się odezwą ! Oj, chyba dziewczę miało coś na sumieniu. Lepiej rok, niż naście lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szmicer: intymne informacje? W internecie? Podpisując się imieniem i nazwiskiem?


@Sckb: typowa #logikarozowychpaskow Spotykałem z dziewczyną, która miała jakiś problem i nie chciała mi zdradzić o co chodzi jak u mnie była a później powiedziała, że już to sobie z koleżanką omówiła jak "metrem wracała".
Czyli facetowi z którym się spotykała nie mogła powiedzieć o co chodzi ale już publicznie w metrze - nie ma problemu
  • Odpowiedz
Rok w piach


@Szmicer: wcale nie, poruchałeś? Poruchałeś. Mieliście dobre chwile razem? Mieliście. Przychodzi w życiu czasami taka chwila, że trzeba się rozejść każde w swoją stronę. Lepiej tak niż przez następne x lat drzeć koty (za przeproszeniem kotów ;)).
  • Odpowiedz