Wpis z mikrobloga

  • 2233
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach
  • 167
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim. Rok w piach


@Szmicer: Bolesne, ale uratowałeś życie.

-----

Protip: Czy
@Szmicer: ile ma ex lat?

Generalnie, to ludzie się ogółem głupi, bo i ile mogę zrozumieć, że na takim wypoku tworzę swoje alterEgo i wypisuje co zechce, podpisując się nickiem, o tyle pisanie wyznań - podpisując się z imienia i nazwiska, to czysta głupota. Obraz społeczeństwa i tego jak jest głupie, a przypominam, z pełnoletnością one uzyskują prawa wyborcze. :/

Dużo rozsądniej, gdyby same się na wykopie (nie za pomocą konta
Mirki mój związek się chyba skończył przez aferę #dziewczynybeztabu. Pokazałem różowej aferę a ona się #!$%@?ła że popieram to co robi wykop, że nie powinno wynosić się z takich grup intymnych informacji. Od słowa do słowa zaczęliśmy się kłócić aż w końcu mi powiedziała że jestem #!$%@? jak ten cały wykop i ona nie chce być z kimś takim


@Szmicer: To #!$%@?, a nie związek, skoro rozstaliście się przez nagłośnienie