Wpis z mikrobloga

  • 582
Chciałam tylko przypomnieć, że niektóre Polki wola siedzieć w domu z kotami i pizzą, zamiast dokonać czynów niecnych lub pisać o nich pod swoim nazwiskiem (xD) w necie. Nie wszystkie śliwki są robaczywe.


Elo mordy. Nie traćcie wiary w ludzi. Tych głupich zawsze bardziej widać i słychać.
#kotkulfon #pokazkota #dziewczynybeztabu
iniacz - Chciałam tylko przypomnieć, że niektóre Polki wola siedzieć w domu z kotami ...

źródło: comment_aiyBQL13usqW9Ijd8vIVjhA1PDJrV9OK.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blaskun: ja to tam raczej jestem chuda plus brzuch, czyli brzuch przerósł b---t xD Myślę, że każdy może znaleźć kogoś dla siebie. Chodziło mi o to, że nie chcę się kreować na kogoś wspaniałego tylko dlatego, że jestem uczciwa i nie jestem na tyle głupia, żeby liczyć na to, że coś napisanego pod własnym imieniem w necie zostanie tajemnicą. Po prostu są różni ludzie. Nie lubię sytuacji w której ktoś
  • Odpowiedz
Ja to akurat jestem brzydka, wyhodowałam od picki brzuch w stylu 3 miesiąc ciąży, mówię na swoje koty "dzieci", mam brzydkie tatuaże i depresję, ale na pewno można też znaleźć ładne dobre dziewczęta. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@iniacz: Spokojnie spełniasz wszystkie wymagane przez 80% wykopowiczów kryteria doboru partnerki. Po tym wpisie pewnie już pojawiło się z 5 wiadomości prywatnych ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Blaskun: schudnę, obiecuję (sobie), bo już mi ciąży ta ciąża spożywcza :D
@Dr_Manhattan: no to zabawne jest, bo zdarzają mi się takie sytuacje na wykopie, dlatego ustawiłam opis profilu xD (a ciągle wielką częścią mojej aktywności jest tag #depresja, nikomu nie życzę partnera z depresją, a wszystkich którzy z takim dają radę podziwiam)
@blacksheepwall: pewnie tak :D
  • Odpowiedz
@iniacz:

Nie traćcie wiary w ludzi. Tych głupich zawsze bardziej widać i słychać.

Wiesz... Popracujesz 5 lat na imprezach masowych, to jednak nieco zmienisz zdanie... Anglicy (o ironio) mają w moim mniemaniu najzdrowsze podejście: Ja i moi najbliżsi koledzy/rodzina jesteśmy mądrzy, cały świat to debile.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz