Wpis z mikrobloga

  • 582
Chciałam tylko przypomnieć, że niektóre Polki wola siedzieć w domu z kotami i pizzą, zamiast dokonać czynów niecnych lub pisać o nich pod swoim nazwiskiem (xD) w necie. Nie wszystkie śliwki są robaczywe.


Elo mordy. Nie traćcie wiary w ludzi. Tych głupich zawsze bardziej widać i słychać.
#kotkulfon #pokazkota #dziewczynybeztabu
iniacz - Chciałam tylko przypomnieć, że niektóre Polki wola siedzieć w domu z kotami ...

źródło: comment_aiyBQL13usqW9Ijd8vIVjhA1PDJrV9OK.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniacz Chyba wolałabym dupę, która uprawiała s--s z 50 typami, niż brudaskę, która pozwala kotu leżeć na pizzy. Ale patologia ma 50 twarzy i każda z nich znajdzie wielbiciela¯_(ツ)_/¯ Ważne, że Twój życiowy partner jest szczęśliwy i zajmuje odpowiednie miejsce w Twoim życiu...

  • Odpowiedz
@hors: chodziło mi raczej o to, żeby nie zakładać z góry złych intencji :)
@GrindujTopy: o nieee, to lepiej nie będę wspominać, że one mi czasami zasypiają dupą na mordzie... ;)
@belzedup2: czekej! Jeszcze nie napisałam, że te KOTY SĄ ZE SCHRONISKA (KONFETTI), tak naprawdę to nie są. Nie wiem o co chodzi z tymi komentarzami twierdzącymi, że się chwalę bądź wywyższam, napisałam wprost, że mam
  • Odpowiedz
mam brzydkie tatuaże i depresję


@iniacz: jakoś na Pyrkonie, jak z werwą i uśmiechem omawiałaś ludziom Nemesis nie było widać tej depresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@plastic11 to jest ciekawy temat ogólnie moim zdaniem, aktorstwo chorych psychicznie :) (ale nie mogę pominąć faktu, że ja od lat się leczę farmakologicznie, bez SSRI to bym raczej nie była taka hop do przodu, obstawiam że bym w ogóle nie była)
@SweterWPaski jeśli chodzi o podkolanówki, to one są z Wykopaki ()
  • Odpowiedz
  • 1
@iniacz musisz pamiętać o tym że zawsze się znajdzie osoba która wie lepiej niż ty o co ci chodziło, nie ma sensu z nimi walczyć
  • Odpowiedz