Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw Tak jak skomentowałem: pisanie czegoś takiego pod własnym kontem to tak jakbym Ja napisał że mam do sprzedania 50 kg uranu i szukam nabywcy z Bliskiego Wschodu.Jej sprawa co robi, ale niech nie liczy w przyszłości na trwały związek jak to wypłynie a wypłynie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LVLV: fajnie, że jest miejsce co jest wysypiskiem szlaufow i przyszli ich faceci mogą się o tym w porę dowiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrzpan: teraz to chyba śmiało z 70% lasek w wieku 18 ma za sobą już minimum 5 partnerów seksualnych. a jakby liczyć z iloma się całowały na imprezach to podejrzewam, że spokojnie 20-30 typa przeciętnie taka laska przelizała. oczywiście trafiają się takie z szacunkiem do siebie, No ale niestety większość małolatek szuka przygód. raper Chada fajnie nawinął w jednym kawałku
"to tu ,16 latki już ciągną druta
to tu ,ludzie do
  • Odpowiedz
@LVLV: generalnie to jestem na tej grupie, nie wiem jakim cudem w sumie, myślę ze z podobnego powodu jak na wykopie - raz na miesiąc znajdzie się ciekawy post albo taki po prostu na ktory mam ochote odpowiedziec lub stwierdzic "ludzie są dziwni". I to o dziwo nie są te posty typu "masturbowalam sie soniczna szczoteczka mamy (post nieanonimowy)" lub "mialam 30 partnerow seksualnych, a wy?" (Chwalisz sie czy zalisz?). Na
  • Odpowiedz