Wpis z mikrobloga

Serio żeby dostać jedynkę w akademiku trzeba być niepełnosprawnym? Jest opcja dostania się do obcych akademików, żeby tylko dostać tą jedynkę? Pochodzę z bździszewa na drugim końcu Polski i nikt nie idzie ze mną do Wrocławia, coby mieszkanie jakieś wynająć ¯\_(ツ)_/¯ Aplikuję na Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
#pwr
  • 7
  • Odpowiedz
@barabasz312: Nie można dostać jedynki "tak o". Lepiej się rozglądaj za pokojami, bo akademiki to gówno szczególnie jak dostaniesz jakiegoś patusa alkoholika w pokoju co musi walić wódę 3x na tydzień. Poza tym są drogie jak na swój beznadziejny standard. Płaciłem rok temu za pokój dwuosobowy ~~ 100zł więcej niż za akademik, a komfort nieporównywalnie większy.
Za pokój jedynkę w mieszkaniu niestety będziesz musiał dużo więcej zapłacić, ale moim zdaniem warto.
  • Odpowiedz
@barabasz312: stary, studia to poznawanie ludzi, najlepiej poprzez mieszkanie z nimi. Możesz trafić dobrze, możesz trafić źle, zaczyna się zabawa. Dla mnie akademik to jest coś co powinno się zaliczyć na studiach, na mieszkaniu nie będzie życia studenckiego
  • Odpowiedz
@animuss: bzdura, w tamtym roku to właśnie na mieszkaniu poznałem najlepszych ludzi. Nue każdy chce dzielić całe swoje życie z kompletnie nieznaną osobą, która może okazać się brudasem, ochlejmordą albo kimś kto nie chce się integrować.
  • Odpowiedz