Wpis z mikrobloga

#drony dzisiaj 2 pakiety wylatane, urwane gniazdo sma na vtx i raz szukanie baterii.

Z dobrych wieści przestałem napuerdalać drążkami na aparaturze i mogę zdjąć limit z przepustnicy ((oo))

Ze złych - pady do #xboxone wydają się strasznie nieresponsywne odkąd bawię się dronem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feloniousgrupozakontrolo #znowuobrocilo
Pobierz Felonious_Gru - #drony dzisiaj 2 pakiety wylatane, urwane gniazdo sma na vtx i raz sz...
źródło: comment_GpMtBQCBho6t3sOFvy4IokBF95m02Hfp.jpg
  • 16
@Felonious_Gru: w tej cenie to tylko ev800d z lepszym czasem reakcji. Ale wiem że ev900d mają fullhd i na kamerach z wysokim tvl (1200) widać różnicę w jakości obrazu (ev800d mają chyba 800x480) bo je przymierzałem. Ode mnie ev200d, ale to 250+$ ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pasują do tvl1200 widać poprawę (1280x720). Oczywiście nikowu nic nie narzucam, napisałem o lagu dla informacji. Ale to wiesz.
@JanuszowyAndrzej: to chodzi o co innego. Te z większą ilością mogą skanować przemiennie. Nowoczesne kamerki, te lepsze mają takie coś jak 2NDR albo 3NDR i jedną klatkę skanują dwa albo nawet 3 razy. To poprawia reakcje na przejście ciemne-jasne-ciemne. No i kamerki z górnej półki są tak zajebiste, że nikt nie montuje tam gunwa.