Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem że to nie portal dla biedaków jak ja, sami #programista15k.

Ale i tak chciałem się pochwalić bo jestem naprawdę zadowolony z auta, które kupiłem.
Część mireczków pomogła mi z radiem, ktoś inny wytłumaczył parę rzeczy, więc to pewien sposób na spłatę długu wdzięczności ( )

Jak na pierwsze auto kupiłem coś z czego możecie się śmiać, że biedne itd.
Ale dla mnie to wymarzone wozidło, szczególnie że chcę wrócić na studia ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo mnie ta moja wsiurska mieścina zaczyna męczyć.

Honda Civic VII 5D 1.6 110hp.

Wersja nie jest co prawda sportowa, ale ktoś się przy tym samochodzie naprawdę starał.

Skrzynia oryginalna w co mechnik nie mógł uwierzyć bo zazwyczaj są już conajmniej po jednej wymianie.
Silnik wskazuje na jazdę na autostradzie.
Wnętrze wygląda lepiej niż w 8 lat młodszym aucie moich starszych xD

Od strony mechanicznej oprócz wymian eksploatacyjnych i sworznia, nie ma nic do wymiany przez najbliższy rok ( ʖ̯)

Fajna felga, udało mi się wyhaczyć spoko oponki całoroczne.
Ma parę bolączek które zrobię gdy dorobię sobie coś w wakacje. (Zamek #!$%@?) xD

Trochę się rozpisałem i wiem, że pewnie macie to w dupie, ale już dawno nic dobrego mnie nie spotkało i byłem pewny że po zakupie auta tylko zużyję wszystkie oszczędności...

Tak miłej niespodzianki gdy kupiłem go w moje urodziny się naprawdę nie spodziewałem ()


()

#chwalesie #samochody #motoryzacja #honda #cieszacsiejakglupidosera #milegodnia #malarzeczacieszy
GajuPrzegryw - Mireczki, wiem że to nie portal dla biedaków jak ja, sami #programista...

źródło: comment_HyHmYHXGmaOuU48KUOqTiiMPxQ3NzyGx.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Skrzynia oryginalna w co mechnik nie mógł uwierzyć bo zazwyczaj są już conajmniej po jednej wymianie.


@GajuPrzegryw: to wcale nie napawa optymizmem xD

Ale niech Ci służy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@dzek Naprawia samochody w Polsce. 1.6 szczególnie są zajechane bo zjeby je pałują.

Na parkingu parkuje obok typa z V genem... To jest uosobienie mema zgrzyt dwójeczka.
  • Odpowiedz
@Rabsztok @Paracelsus W poprzednim aucie miałem całoroczne (dokładnie Bridgestone Weather Control A001) i były świetne. Na deszczu bajka, na suchym i śniegu też bardzo dobrze, nawet zimą do gór na narty na nich zajechałem. Z wad to głośne były na kostce brukowej i słabo się sprawdzały na lodzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZlodziejBilonownic

Na nasze zimy całoroczne powinny się dobrze sprawdzać. Ale jak kogoś stać by mieć dwa zestawy nowych dobrych opon to przecież nikt mu nie broni xD

Tylko całoroczne dają ci ten spokój wewnętrzny że gdy złapie cię zima to są lepsze niż letnie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@zyxgl Jak na razie sprawdza się dobrze. Mam teraz jeszcze coś do wymiany w lewym nadkole bo po wymianie sworznia coś #!$%@? jakby czołg we mnie wjechał xD ale podobni błahostka. Jutro się okaże xd
  • Odpowiedz
  • 0
@RzaoPaulo
@AnonimowyGoj

Miałyście mireczki rację... No ale tak nie dokońca ale jednak xD

Mam trójkąt bermudzki wokół lewego sworznia. Po zakupie kilka dni zaczął się #!$%@?ć... Okazało się że był to oryginalny sworzeń który był tam od
  • Odpowiedz
  • 0
@RzaoPaulo Wiem xD teraz zamiast zwykłego sworznia mam Schwarzeneggera wśród sworzni... Taki trochę Mariusz Pudzian Sworzeń. XD

Mechanikowi chciałem zapłacić za wymianę to powiedział że jego pech że się #!$%@?ł i wymiana za free xD

No tak to ja mogę naprawiać xD
  • Odpowiedz