Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem że to nie portal dla biedaków jak ja, sami #programista15k.

Ale i tak chciałem się pochwalić bo jestem naprawdę zadowolony z auta, które kupiłem.
Część mireczków pomogła mi z radiem, ktoś inny wytłumaczył parę rzeczy, więc to pewien sposób na spłatę długu wdzięczności ( )

Jak na pierwsze auto kupiłem coś z czego możecie się śmiać, że biedne itd.
Ale dla mnie to wymarzone wozidło, szczególnie że chcę wrócić na studia ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo mnie ta moja wsiurska mieścina zaczyna męczyć.

Honda Civic VII 5D 1.6 110hp.

Wersja nie jest co prawda sportowa, ale ktoś się przy tym samochodzie naprawdę starał.

Skrzynia oryginalna w co mechnik nie mógł uwierzyć bo zazwyczaj są już conajmniej po jednej wymianie.
Silnik wskazuje na jazdę na autostradzie.
Wnętrze wygląda lepiej niż w 8 lat młodszym aucie moich starszych xD

Od strony mechanicznej oprócz wymian eksploatacyjnych i sworznia, nie ma nic do wymiany przez najbliższy rok ( ʖ̯)

Fajna felga, udało mi się wyhaczyć spoko oponki całoroczne.
Ma parę bolączek które zrobię gdy dorobię sobie coś w wakacje. (Zamek #!$%@?) xD

Trochę się rozpisałem i wiem, że pewnie macie to w dupie, ale już dawno nic dobrego mnie nie spotkało i byłem pewny że po zakupie auta tylko zużyję wszystkie oszczędności...

Tak miłej niespodzianki gdy kupiłem go w moje urodziny się naprawdę nie spodziewałem ()


()

#chwalesie #samochody #motoryzacja #honda #cieszacsiejakglupidosera #milegodnia #malarzeczacieszy
źródło: comment_HyHmYHXGmaOuU48KUOqTiiMPxQ3NzyGx.jpg
  • 51
@RzaoPaulo Wiem xD teraz zamiast zwykłego sworznia mam Schwarzeneggera wśród sworzni... Taki trochę Mariusz Pudzian Sworzeń. XD

Mechanikowi chciałem zapłacić za wymianę to powiedział że jego pech że się #!$%@?ł i wymiana za free xD

No tak to ja mogę naprawiać xD