Wpis z mikrobloga

Gdzie dostanę w Poznaniu walizkę kabinową do Ryanair (20x40x55 cm) za niewielkie pieniądze (do ok 100 zł)? Net odpada bo muszę mieć ją najpóźniej we wtorek.
Przy okazji, czy gdzieś w Poznaniu zważę walizkę? Pewnie na Ławicy, ale mi nie po drodze, a wylatuję z Berlina. Jakaś waga w centrum, może ktoś kojarzy wagę w jakiejś aptece na Łazarzu.
#poznan #ryanair #samoloty #podroze
  • 14
@dondon: Mirku, obyś się nie zdziwił tak jak ja. Jeżeli nie masz pierwszeństwa wejścia na pokład to tylko "torebka" taka do ręki wchodzi w grę .. musieliśmy dopłacać na lotnisku do jednej torby a druga została w UK
@epll: Schonefeld
@Galvay: witchen kojarzę, zastanawiałem się czy są jakieś tańsze alternatywy, bo ta walizka wyskoczyła w ostatniej chwili i nie wiem czy będę jeszcze kiedyś potrzebował
@neski: wiem, ale mamy z różowym tylko priorytet dla niej i jedną walizkę i się zaczęliśmy poważnie zastanawiać czy się zmieścimy :P Bo w sumie wstępnie jak planowaliśmy, że bierzemy 1 walizkę to wyjazd miał być krótszy
@dondon: no właśnie, ja się poważnie zdziwiłem jak mi zaczęłi marudzić. ale jak miałem miękki plecak i tylko do połowy zajęty to było spoko - udało się go zgnieść i nikt nie marudził. a torebkę z jakimiś pierdołami musieliśmy zostawić ;/
@neski: No mój plecak też przekracza wymiary, ale będzie mi potrzebny więc mam nadzieję, że jak nie będzie napchany na chama to nie będą się sadzić.
@dondon: dziś lecialem i torbę trzy razy większą miałem oraz dodatkowy plecak. Nikt nic nie Mówił. Ale zawsze mam plan awaryjny że ubiore wszystko na siebie i po kieszeniach pokitram.