Wpis z mikrobloga

@roofi27: Czego ma się bać? Jakiegoś pajaca co woła wykopków na tsa, bo ma aż taki ból dupy, że jadą po jego mistrzu z lordozą xD

Trzeba mieć niezły autyzm jak ty roofi, żeby wołać ludzi z portalu ze śmiesznymi obrazkami na tsa, żeby bronić swojego pana, prawdziwy łokietnik z ciebie. Jeszcze pamiętam, że nawet kanał premium na tym tsie kupiłeś, żeby móc powyzywać się z pibeczkiem, który cie zlał
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Nie bronię go chce go dojechać wreszcie i będzie spokój na tagu a nie ze banda kozaków pisze głupoty jakie to z nich koksy itd podczas gdy siedzą przy kompie zajadając chipsy i popijając coca cola
  • Odpowiedz
@roofi27: Aż tak cie to boli, że śmieszkują z lordozy, że czujesz wewnetrzna potrzebe wyjaśniać wszystkich na tsie? xD

Najlepiej niech tag zdechnie albo niech cisną tylko tucznika, co nie?
Już nie udawaj, że go nie bronisz bo to oczywistez że uruchamiasz sie tylko, gdy cisną lordoze.
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Nie chce wyjaśnić potrafisz czytać ze zrozumieniem napisałem ze pomogę i mogę nawet jechać swoją fura niech tylko pokażą ze to nie jest pierdzielenie gimbazy a serio deklaracja
  • Odpowiedz
A to ze maja pełne porty z powodu tsa to nie moja wina


@roofi27: Ale czego tu sie bac? Ze im matki powyzywasz tekstami Rafonixa? Sam bym nie wszedł, bo juz dawno wyszedlem z gimbazy, żeby wyzywac sie z jakimis randomami na timspiku.
  • Odpowiedz