Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś kolorowe dziewczyny lgbt z Krakowa? Poznać jakąś to jak wygrać w totka. Heterycy mają full opcji. Jak mi się kumpel żali, że nie może panny poznać to mam ochotę go wyśmiać i z liścia ȍ ̪ ő Wszystkie portale są kijowe a naprawdę ogarniętego człowieka jest w ciul trudno zapoznać. Może wykop mnie może podratować w kwestii poszukiwań?Tindery i inne takie queery nie bardzo wchodzą u mnie w grę. Wiem, że nieco żałosna akcja ale chowam dumę do kieszeni bo inaczej będę sama do śmieci. Pozdrawiam wszystkich czytających. Smutna żaba

#lgbt #teczowepaski #homoseksualizm
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenAnonToKlopoty: queer to dla mnie martwa strona. Bez foty nikt nie zwraca tam nawet na Ciebie uwagi. Mogłabym wrzucić zdj. ale jeszcze muszę z tym poczekać. Na queerze z reguły prowadzenie konwersacji jest do d--y. Chociaż może apka jest fajna? Nie wiem...Tinder mi w Krk nikogo nie wyszukiwał więc lipa.
  • Odpowiedz
@Sakura555: A masz niehetero znajomych, z którymi mogłabyś gdzieś wyjść?
Niekoniecznie musi być to klub
Moja pierwszą różową poznałam na domówce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rainant: taaa mam kolegę geja, który siebie nie akceptuje i na siłę chce próbować być z dziewczyną bo nie "chce trudnego życia" geja. Powiedział, że może pójść do klubu ze mną ale jak tam się ktoś będzie do niego przystawiał da w pysk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja generalnie fanką głośnych miejsc też nie jestem, kluby u mnie to masakra. Domówka byłaby super ale nikogo w
  • Odpowiedz
@Sakura555: To tak bezpieczniej, że z nim nie wychodzisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moim zdaniem lepiej sie nie nastawiać na coś poważnego z osobami poznananymi na KK - sukcesem będzie samo spotkanie na żywo. Ale słyszałam bardzo romantyczne historie poznania miłości życia na tym portalu, więc trzymam kciuki.
Mam podobnie przy rozmowach z kobietami - szczególnie z tymi, które są dla mnie atrakcyjne. Pocieszam się, że
  • Odpowiedz