Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer Ale jakim cudem dla ciebie 2 miliony złotych to koszt porównywany do 100 tysięcy? XD pomijam fakt, że już widzę jak ktoś 24/7 pracuje za 3k

Swoją drogą to absurd, ale w przepisach jest informacja pod jakim kątem nachylenia może być taki podjazd dla niepełnosprawnych, więc tu po prostu wykorzystano tak jak można, przecież niepełnosprawni nie podjadą pod taki stromy przejazd jak te schody, obstawiam że większość ludzi na rowerze by
To 1 na tydzień, to coś zmienia? Era przesadnej empatii...


@Aokx: w Polsce jak w chlewie, zdajesz sobie sprawę z tego że w cywilizowanych państwach ludzie niepełnosprawni (zwłaszcza ruchowo) normalnie pracują? tylko nie w Polsce (i innych podobnych wschodnich państwach)

Niepełnosprawny ruchowo może normalnie (samodzielnie) pracować (na nasze emerytury także) i funkcjonować - zobacz na statystyki (grafika jest myląca bo odnosi się do wszystkich zatrudnionych - czyli Holandia w której pracuje
Pobierz megawatt - > To 1 na tydzień, to coś zmienia? Era przesadnej empatii...

@Aokx: w P...
źródło: comment_USSSdW1nkgs87Fp6U68pXYa0rNuC8tVD.jpg
w Polsce jak w chlewie, zdajesz sobie sprawę z tego że w cywilizowanych państwach ludzie niepełnosprawni (zwłaszcza ruchowo) normalnie pracują? tylko nie w Polsce (i innych podobnych wschodnich państwach)


@megawatt: W innych państwach stoi w takich miejscach winda, którą przejechanie zajmuje 2-4 minut a nie #!$%@? 3 godziny kilometrową rampą. Tylko w Polsce macie takich 'myślicieli'. XD

Najpierw rozwiążcie swoje problemy z przetargami publicznymi, a dopiero potem martwcie się o niepełnosprawnych,
W innych państwach stoi w takich miejscach winda, którą przejechanie zajmuje 2-4 minut a nie #!$%@? 3 godziny kilometrową rampą. Tylko w Polsce macie takich 'myślicieli'. XD


@Hatespinner: ale ja to wiem, odnosiłem się tylko do tego że OP twierdzi że takie "udogodnienia" są zbędne
"bo 3 razy do roku przejdzie tu niepełnosprawny."
"Era przesadnej empatii..."
Nie znam się to się wypowiem. Windę by zdemolowali w moment, a sami niepełnosprawni bardzo dziękują że zrobili to pod takim kontem że ci słabsi też dadzą radę pod górę. To dla nich i to ich opinia się liczy a nie wykopkow, na szczęście
A co windy w zimie nie działają ? Trudno mi uwierzyć że to przekracza możliwości inżynierów...


@skrzy: trudno mi uwierzyć, że czytanie bez zrozumienia jest tak powszechne...
W języku polskim czyta się to tak:

Ten podjazd będzie działać (...), a winda już niekoniecznie...