Wpis z mikrobloga

@Jutuberiano: Przy Szkolnej nikt nie kręci się dlatego że lubi pomagać ułomnym ludziom, ale dla zysku, nie było by z tym problemu gdyby chociaż kolejni redaktorzy o tym mówili, albo przynajmniej wspominali że liczą że coś z tego będą mieli.
A takie udawanie dobrego samarytanina i gadanie że nic się z tego nie ma jest po prostu chamskie.
Menel też na początku jak zaczął nagrywać Konona twierdził że nic z
  • Odpowiedz
@Jutuberiano: Nie wiem co ma, być może kasa z lajtów idzie na jego konto, a nie Konona żeby mu komornik nie zabrał. Nawet jeśli nie to nie robi tego z dobroci serca, może liczy na późniejsze profity.
Sam fakt że założył swój kanał i udostępnia tam materiały jest dla mnie nienormalny, albo podejrzany.
Tyle że jakby mnie ktoś dusił i wyzywał na filmikach to raczej z taką osobą nie chciałbym
  • Odpowiedz
@Jutuberiano: Przecież wiadomo że Struś czy Konon nie doliczą się kwoty jaką powinni dostać po każdym lajcie więc możliwości do wywalenia ich na kasę jest sporo.
Myślisz że nawet taki Niemiecki poświęca swój czas i benzynę żeby ich nagrywać i nic z tego nie ma? Wiedząc jaki Konon jest pazerny? Coś tam Kononowi odpala, ale czy to cała kwota to nie wiadomo, ale nie sądzę że robi to z dobroci
  • Odpowiedz