Wpis z mikrobloga

Zaorany dzisiaj zostałem na stronie głównej.

Za to sama agresja wobec homoseksualistów ma logiczne uzasadnienie biologiczne. Proszę nie pytaj o szczegóły, bo właśnie zjadłem obiad i nie mam energii na tłumaczenie tego językiem, który zrozumiesz.


Logiczne biologicznie (czo?) jest #!$%@?ć gejowi.
()

#neuropa
  • 29
  • Odpowiedz
@Arv_: jak już przetrawisz obiad czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl, jestem bardzo ciekaw o co chodzi w tym "logicznym uzasadnieniu biologicznym" proszę .
  • Odpowiedz
@Andreth: albo że mają do nich stosunek jak policja do Ciebie. Rzucasz się przed kamerami, że policja bije, że państwo faszystowskie i tak dalej, a nawet mniej od Cienie jebnięci koledzy drapią się po głowie co ta idiotka odstawia #bekazpodludzi
W sensie to ból, że nienawidzą gejów za to, że na nich lecą, a geje ich ignorują xD
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa jprd... wy naprawde nie rozumiecie? XD ludzie zwalczają homo bo nie chcą żeby ich dzieci takie były, bo nie dadzą im potomstwa... więc jest to tępione i nikt normalny nie uzna tego za normę. Homosexualizm jest szkodliwy dla gatunku ludzkiego bo służy tylko przyjemności, nie przedłużeniu gatunku. Nienawidzimy lgbtqwerty na poziomie komórkowym. Czego tu nie rozumieć? To są fakty, niezależne od poglądów. Nie wnikam w ideologie, teologie, horoskopy, mezokracje i
  • Odpowiedz
jprd... wy naprawde nie rozumiecie? XD ludzie zwalczają homo bo nie chcą żeby ich dzieci takie były, bo nie dadzą im potomstwa... więc jest to tępione i nikt normalny nie uzna tego za normę.


@Shaggy_dg: kolego, jakie Ty masz wykształcenie że nie rozumiesz że libido się nie wybiera, pociąg seksualny nie jest kaprysem po namyśle tylko skłonnością. Ty wybierałeś czy chłopcy czy dziewczyny czy to jednak "Wyrosło" z Ciebie? Chcesz
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa ale co ty pier***isz? Pytasz o sens stwierdzenia że agresja wobec homo ma podstawy biologiczne? To ci wytłumaczyłem. To po 1
po 2 nie jestem twoim kolegom
po 3 mówiłem że nie zamierzam rozmawiać o ideologii i innych politycznych wymysłach. Wytłumaczyłem ci to, czego sam nie ogarniasz. Tyle.
A po 4 to niezły ból dupska prezentujesz, walcząc z logiką
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: nie ma podstaw bilogicznych bo takie działąnie jest absurdalne.

po 2 nie jestem twoim kolegom

Rozumiem że kultura osobista na twoim poziomie nie uwzględnia takich zwrotów. Mam nadzieję że się nie popłaczesz z tego powodu że fakty przeczą twojemu chłopskiemu rozumowi i nie obrazisz się na cały świat z fochem?

A po 4 to niezły ból dupska prezentujesz, walcząc z logiką

Próba uchronienia dziecka przed homoseksualizmem poprzez wrogość do
  • Odpowiedz