Wpis z mikrobloga

Zaorany dzisiaj zostałem na stronie głównej.

Za to sama agresja wobec homoseksualistów ma logiczne uzasadnienie biologiczne. Proszę nie pytaj o szczegóły, bo właśnie zjadłem obiad i nie mam energii na tłumaczenie tego językiem, który zrozumiesz.


Logiczne biologicznie (czo?) jest #!$%@?ć gejowi.
()

#neuropa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak już przetrawisz obiad czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl, jestem bardzo ciekaw o co chodzi w tym "logicznym uzasadnieniu biologicznym" proszę .


@k1fl0w: Kilka słów wprowadzenia.
1. Niestety wkradł się tu rażący skrót myślowy. Oczywiście nie chodzi mi o fizyczną agresję. Raczej o ogół zachowań kryjących się pod sformułowaniem "homofobia". Przypominam, że odpowiadałem na Twój komentarz, w którym nazwałeś agresję wobec geja homofobią. Stąd to niefortunne nieporozumienie.
2. Starannie omijam tu wszelkie kwestie związane z etyką, moralnością i człowieczeństwem. Chcę mówić wyłącznie o biologii.
3. Każdy z nas ma w sobie odrobinę zwierzęcia. Móżdżek. Podwzgórze. Instynkt przetrwania. Przetrwania osobnika i gatunku. Przetrwanie gatunku jest zakodowanym w DNA imperatywem. Zwierzęta robią szalone rzeczy dla potomstwa. Tylko potomstwo gwarantuje przetrwanie. Zauważyłeś, że im trudniejsze życie, tym więcej dzieci? Popatrz na
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak
@MateriaBarionowa
@Titufe jasne. Pisze szybko i na telefonie więc błędy się zdarzają. Problem leży nie w błędach tylko w tym, że wy jak zwykle SJW mają w zwyczaju, wykazujecie absolutny brak zrozumienia. Ja wam tylko wytłumaczyłem co ktoś miał na myśli mówiąc o biologii przeciw homo. Wasz zwyczaj atakowania każdego kto mówi coś co sie wam nie podoba ukazał się w pełnej krasie. I z tego samego powodu
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa aha. Jestem niedość, że ateistą, to jeszcze dość mocno liberalnym. Ja nikomu nic nie zakazuje. Ja tylko ci wytłumaczyłem dlaczego logika nie jest po twojej stronie. I choćbyś nie wiem jak kwiiczał, mam racje. Ludzie nie lubią homo i tego nie zmienicie na lepsze. Jedynie mozecie pogorszyć sprawe, organizując jakieś homo marsze i gadając takie pierdoły jak ty. Nastawiacie mase ludzi przeciw sobie.co z tego czy geje mają racje? Co
  • Odpowiedz
Oops. Nie zawołałem @MateriaBarionowa Taka pomyłka. Niechcący usunąłem wołanie.
Mam nadzieję, że brak leptonów w nicku nie przeszkodzi w zrozumieniu mojego toku myślenia wyżej. Wiem, to ściana tekstu. Tldr; znasz - jest biologiczne uzasadnienie homofobii. Są nawet trzy. Miłej lektury.
Po komentarzach poznamy z kim mamy do czynienia. Uprzedzam, poświęciłem już tyle czasu, że nie będę szukał badań naukowych na potwierdzenie moich tez. Zostawiam to dociekliwym. Tym bardziej, że politycznie poprawna
  • Odpowiedz
@Arv_: Zaraz wystawiam fakturę za chemioterapię po tej dawce raka.

Pierwszy, najłatwiejszy temat, jest bardziej ogólny. Chodzi o ksenofobię. Lęk, niechęć, ostrożność, agresję wobec obcych, nieznanych, innych.


Preferencja seksualna nie jest w żaden sposób szczególny "obca" względem innych cech. Nowy kolega z pracy jest bardziej obcy niż kolega z zajęć pływania który jest homoseksualistą.
Nowy kolega z pracy który okazuje się homoseksualistą jest potrzebny do współpracy i realizuje z tobą wspólnce cele, a więc zwiększa szanse na przetrwanie. Zakłądanie że skoro jest homo to jest obcy to
  • Odpowiedz
teksice ani jedfnego poważnego arguemntu


@MateriaBarionowa: hę?

Nie dość, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem to jeszcze zaczynasz bredzić :) Co to są „teksice”? Tekturowe
  • Odpowiedz