Wpis z mikrobloga

  • 570
#!$%@? co za rak na olx. Kupuję PS4 PRO, znalazłem gościa co mieszka nawet blisko, patrzę na cenę i nie dowierzam 2000zł. No ale może daje coś niesamowitego, sprawdzę.

Oczywiście w opisie standardowe "używana pół raza, w zasadzie to kupiłem po to aby sprzedać". Co w zestawie zapytajcie? Otóż oczywiście wyszczególniona instrukcja, rachunek, dokumenty jako 3 osobne pozycje xD, do tego pad, RdR 2, jakieś 2 indyki i ugotowani 2.

I on w tym opisie pisze, że to jest warte 2600. No załamałem ręce, no ale typ mieszka blisko.

Niby cena bez negocjacji. Jest jednak tak niedorzeczna, że chyba nie będzie nietaktem jak jednak zapytam czy to jest cena ostateczna?

Ewentualnie może ktoś ma ochotę sprzedać, odbiór osobisty w #poznan

#pdk #ps4
  • 44
  • Odpowiedz
@MarioMAX kurde przeciez napisales, ze pro :D no to gratki, swietna cena, ja za swoje pro z rdr2 dalem 1559 zl w media expert i uwazalem, ze to rewelacyjna cena :p
  • Odpowiedz
  • 1
Dziewczyna kilka miesięcy temu sprzedawała obiektyw, którego nie używała. Cene wrzuciła za 9 stów, bo w sumie nie miała już dowodu zakupu i pudełka, a cena hurtowa wynosiła wtedy 1200, ona chciała za to chociaż 650 - wiadomo, hajs do kieszeni. Przyszedł koleś, umówiony z nią na 750, sprawdził, wszystko spoko. Po czym dał 7 stów i spytał się czy ok.
Myślałem, że wyskoczę. Niesamowicie wkurzają mnie takie chamskie zagrywki, żeby zejść
  • Odpowiedz
  • 1
@Joii

zapomniałeś dodać o wykupionym sklepowym ubezpieczeniu które służy tylko i wyłącznie do naciągania frajerów xD


Ale o co chodzi? Mi się popsuł piekarnik przedostatniego dnia trwającej gwarancji, czyli po 5 latach. No i dostałem nowy piekarnik. Teściowa zalała kompa na takiej gwarancji i też jej naprawili bez problemu, więc nie wiem o co chodzi z tym naciąganiem.
  • Odpowiedz