Wpis z mikrobloga

  • 570
#!$%@? co za rak na olx. Kupuję PS4 PRO, znalazłem gościa co mieszka nawet blisko, patrzę na cenę i nie dowierzam 2000zł. No ale może daje coś niesamowitego, sprawdzę.

Oczywiście w opisie standardowe "używana pół raza, w zasadzie to kupiłem po to aby sprzedać". Co w zestawie zapytajcie? Otóż oczywiście wyszczególniona instrukcja, rachunek, dokumenty jako 3 osobne pozycje xD, do tego pad, RdR 2, jakieś 2 indyki i ugotowani 2.

I on w tym opisie pisze, że to jest warte 2600. No załamałem ręce, no ale typ mieszka blisko.

Niby cena bez negocjacji. Jest jednak tak niedorzeczna, że chyba nie będzie nietaktem jak jednak zapytam czy to jest cena ostateczna?

Ewentualnie może ktoś ma ochotę sprzedać, odbiór osobisty w #poznan

#pdk #ps4
  • 44
@Xino @PanDorsz widzę, że panowie połowie odkrywają jak działa handel xD wyobraźcie sobie, że ciuchy które macie na sobie ktoś kupił gdzieś w dystrybucji albo nawet innym sklepów taniej i wam #!$%@? drożej. Zawsze mam beke, jak jakieś barany do mnie piszą na allegro, że w moje oferty są drogie bo gdzieś jest taniej XD drogo to nie kupuj, nie sprzeda tobie to komus kto się nie zna i tak ten świat
@Xino: zawsze można pytać czy ktoś z ceny zejdzie, przecież to są zasady handlu, najwyżej ktoś odmówi. Nie musisz prosić o to zgody wykopów, którzy negocjacje traktują jako januszerie. Oczywiście nie mówię, że Janusz którzy chcą za pół ceny towar się nie pojawiają, ale tutaj przeszło już w skrajnośc.