Wpis z mikrobloga

@Xatrox właśnie jestem na zajęciach z j. Polskiego w średniej szkole. Zapisaliśmy kilka linijek podyktowanych z książki, kolejne 30min odpytywany jest jeden uczeń który sie zgłosił. Nauczycielka wydaje sie być upośledzona, jest najgorszym belferem jakiego miałem. Na pewno swoimi dygresjami, które przeszkadzają w odpowiedzi nie przygotuje mnie ani innych uczniów do matury. Dodatkowo głowa zaślepiona kanonem( żadzna inna książka nic nie warta a tym bardziej o boże jakiś film). Nie ma samych
@Xatrox na wykopie jak zwykle probl3my z logicznym mysleniem - kto sensowny bedzie pracoeal jako nauczyciel za pln 2k? Sensowni ludzir znajdą lepiej płatną pracę, a dzieci bedą uczyc tylko osoby, którym nie udało sie znalezc lepien płatnej pracy. To sie nazywa selekcja negatywna.
Podniesienie płac to pierwszy keok naprwwy systemu, ktory nie zmieni go od reki.

Swoją drogą gdyby ktos na to popatrzyl z boku to by zauwazyl ze to wygląda
@fledgeling:

na wykopie jak zwykle probl3my z logicznym mysleniem - kto sensowny bedzie pracoeal jako nauczyciel za pln 2k?


Zaczynasz wytykać braki w logicznym myśleniu, a już na wstępie się wykładasz. Kto powiedział, że za 2k? A co z dodatkami? A co z faktem (nie opinią), że ogromny procent nauczycieli przekracza swoje pensum, za co też przecież dostają wynagrodzenie? Co z faktem, że ogarnięty nauczyciel jest sobie w stanie tak zorganizować
@Kleki_Petra jeśli pensje będa niskie to nikt sensowny nie będzie pracował jako nauczyciel. Podwyżki to jeden z wielu kroków - ale bez tego kroku nic się nie zmieni. Bo przy słabych płacach nauczycielami zostaną głownie ludzie którym nie udalo sie znalezc nic lepszego.

Pieprzysz o zmianie systemu a nie rozumiesz że z gównianych pracowników nic nie będzie.
@Kleki_Petra nic nie propnujesz tylko wrzucasz obrazki atakujace nauczycieli i powtarzasz propagandę rzadu o "systemowych" zmianach.

Likwidacja gimnazjow przeprowadzona w taki sposob ze dzieci beda musialy chodzic na dwie zmiany fo szkoly (w 2019 roku) to cos cl mozna poroenac z celowym oglupianiem narodu przez okupantow. Ale to juz ci nie przeszkadza.

Ciekawe czy te obrazki i wpisy robisz sam z siebie, czy po prostu ci za to to płacą.