Wpis z mikrobloga

najmadrzejszywykopek - bez tagów, żeby nie spamować innym

Dzisiejszy zestaw NIE ZOSTAJE odwołany w całości. Przystąpiło 85 osób, powinno nawet około 200, nie wiem z czego to wynika, ale jeszcze nie wszystko dla nich stracone. A co do tych którzy przystąpili, to wołam ich tutaj celem obwieszczenia. Dziś serwer wypadł lepiej, a w środowym teście powinien wypaść jeszcze lepiej. Ale do rzeczy:

1. Jeśli czyimś jedynym zastrzeżeniem jest zbyt krótki czas na odpowiedź, to jest to zastrzeżenie odrzucone, warunki gry były jasne. Nikomu nie udało się wypełnić 40 pytań, maksymalnie 2 osoby wypełniły 36 pytań. Ergo: jeżeli Twoim jednym zastrzeżeniem jest zbyt krótki czas, a wszystkie pytania wyświetliły się poprawnie w przyzwoitym czasie, to oceń to sam, bądź uczciwy i powiedz, żeby Twój test został sprawdzony.

2. Jeżeli nie wyświetliły Ci się pytania (choćby jedno), nie przeczytałeś instrukcji, wystąpiły inne błędy NIE PISZ NIC, będziesz miał okazję powtórzyć test, ale oczywiście możesz też zażyczyć sobie sprawdzenia.

3. Jeżeli miałeś nietypowy problem tzn. nie dotyczył on: ładowania pytań, internal server errora, przypadkowego odświeżenia strony napisz do mnie na priv, nie pod tym wpisem.

4. Ci którzy nie przystąpili w tym terminie, nie piszcie tutaj nic, tylko przystąpcie w innym (ew. piszcie na priv w sprawie swoich wątpliwości).

5. Sprawdziłem jeden test osobie, której pytania wyświetliły się prawidłowo, był to @k0rn1k który uzyskał 26 pkt. wypełniając 30 pytań. Przypuszczam, że taki wynik może już dawać kwalifikację do drugiego etapu, ale to się wyjaśni później ostatecznie.
  • 90
Mój też do sprawdzenia jeśli odpowiedzi się przesłały :p co do czasu to jechałem pytanie po pytaniu i jeszcze miałem z pół minuty żeby wrócić i gdzieś coś uzupełnić, więc źle nie było.