Wpis z mikrobloga

pracuję przy rozwoju warstwy fizycznej technologii 5G.


@Benkart: w sensie maszty stawiasz z antenami? XD Chłopie kogo ty chcesz oszukać. Wystarczy zobaczyć na twoją aktywność, żeby zdać sobie sprawę, że jedyne na co cię stać to noszenie cegieł na budowie pod te fundamenty masztów do 5g XD

A ja to niczym się chwalić nie muszę... to nie ja mam w zwyczaju opluwać innych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Benkart: Był już tu jeden co zaczął pisać pluginy do WordPressa i na wykopie był uważany za guru ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawa prosta, na studiach dostajesz dużo wiedzy ogólnej, wiesz czego szukać i nie przerazi wtedy Cię zadanie odbiegające od schematu, inni co się uczą na przykład typowo pod webdeva, bez studiów itp, nic więcej nie ogarniają bo to im nie potrzebne. Tak właśnie odróżniamy specjalistę
@Niestabilny:

@Benkart: w sensie maszty stawiasz z antenami? XD Chłopie kogo ty chcesz oszukać. Wystarczy zobaczyć na twoją aktywność, żeby zdać sobie sprawę, że jedyne na co cię stać to noszenie cegieł na budowie pod te fundamenty masztów do 5g XD

Nie dość że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to dochodzi do tego brak umiejętności wyszukiwania informacji. Implementacja warstwy fizycznej protokołu to nie to samo co stawiane masztu z antenami.
@Niestabilny: nie zależy mi na tym żeby jakiś parias mi w cokolwiek uwierzył. Napisałem prawdę co do przyszłości w branży dla "web developerów" i to ty byłeś tym który pierwszy się odezwał.
@Niestabilny:

@Benkart: to nie prawda tylko jakieś urojenia. Od 20 lat słucham tych prawd objawionych. A na wykopie to co drugi pracuje w google i zajmuje się wysyłaniem rakiet w kosmos.

Google to podobnie jak Intel (jak ktoś już wyżej wspomniał) taki McD dla programistów. Nie dziwi mnie więc że tak dużo osób tutaj może dla nich pracować.

Rakiet w kosmos nie wysyłam i raczej marne szanse że kiedykolwiek będę
Google to podobnie jak Intel (jak ktoś już wyżej wspomniał) taki McD dla programistów.


@Benkart: zgadzam się z tobą w pewnych kwestiach. Chodzi mi o to, że na wykopie ludzie różne brednie pisza. Jednego dnia piszą, że zarabiają 20k a dnia następnego widzisz jak spamuja o kody na pysznepl czy #!$%@? szopki i piszą wierszyki pod wpisem z rozdajo breloczka do kluczy za 50gr.
Nie podoba mi się tylko sposób w
@Niestabilny: doświadczenie jakie wyniosłem z prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z ludźmi po różnego rodzaju bootcampach czy innych fantastycznych kursach udemy nie pozwala mi na inne ich określanie.

Przychodzi do mnie człowiek który startuje na stanowisko inżyniera systemów wbudowanych z językiem C wpisanym jako wiodący. Ten sam człowiek nie jest w stanie wytłumaczyć czym jest wskaźnik.

Wybacz, ale tracąc tygodniowo ok. 8h (o szarych komórkach nie wspominając) na takich ludzi, nie jestem w
@Benkart: ale ty nie pisałes o #!$%@? programistach a "te wszystkie crudy, spa, springi czy inne śmieciowe technologie dla mentalnych małp" Jak ktoś nie potrafi dobrze wykonać prostej rzeczy to faktycznie, ale dopiero teraz o tym piszesz. Wcześniej sprowadziłeś wszystkich do małp.
@Niestabilny: ale ja doskonale zdaję sobie sprawę że są fantastyczni web developerzy, którzy z pasją wykonują swoją robotę i są trudni do zastąpienia.

Ale ten wpis nie jest o takich developerach. Jest o ludziach którzy w pogoni za łatwym hajsem idą na szkolenia z tych technologii które wymieniłem i czekają aż spłyną na nich oferty pracy. A że te wszystkich bootcampy i kursy internetowe uczą właśnie głównie front-endu to też takich