Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derekperek122 raczej znacznie mniej, weź pod uwagę że nie przypadkowo wybrali czas bliski matur, chodziło o większy nacisk na rząd. Gdyby to zrobili w innym czasie, protest trwał by dłużej albo w ogóle rozszedł się po kościach i każdy by to zlał. Czemu nie winisz rządu który zapiera sie jak może?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@WarmWeather: nauczyciele przegrali wszystko, gdy w ogóle przyszło im do głów mieszać w strajk uczniów i grozić nie dopuszczeniem ich do matur.

To absurd i niech giną XD
  • Odpowiedz
gdy w ogóle przyszło im do głów mieszać w strajk uczniów


@hpiotrekh: przeciez uczniowie to jest istota ich pracy, jak nauczyciele mieliby nie mieszać uczniow w strajk skoro to jest ich praca? XD
  • Odpowiedz
@WarmWeather: czemu nie mają w wakacje strajkować? Kasę biorą przez dwa miesiące przecież. Czemu nie będą strajkować w ferie? Egzaminy to jedyny moment kiedy mogą coś ugrać kosztem uczniów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@cadcadcad: czyli uważasz że grozenie strata roku zycia maturzystow to dobra karta przetargowa? XD

Uczniowie nie są niczemu winni i to już podchodzi pod terroryzm a nie negocjacje XD

Miałem obojętny stosunek do tego strajku, ale teraz jestem zupełnie przeciwny.
Juz pomijam fakt, że balbym się o siebie na miejscu nauczycieli, gdyby rzeczywiście ktoś nie został dopuszczony do matur, bo im się świadectw nie chciało wystawić bez podwyżki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
@Rozbojnik_Alibaba: Co by nie mówić sukcesem władzy jest to, że dał radę wmówić polakom, że wina leży całkiem po stronie nauczycieli. Jakoś wszyscy zapomnieli, że to ministerstwo organizuje pracę szkół i ono od lat odwala fuszerkę. A nauczyciele po prostu się wkurzyli. Jak można dawać 500 plus i liczyć na to że inni się nie upomną ¯\_(ツ)_/¯ Dla wszystkich mądrych plujacych na strajk nastolatkow mam pytanie. Jak inaczej miałby wyglądać
  • Odpowiedz
Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje


@Rozbojnik_Alibaba: Nawet mi nie żal ludzi "robiących" (bo czasem nawet pracą nie idzie tego nazwać) w budżetówce. Tam się idzie żeby się #!$%@?ć albo mieć święty spokój a nie zarabiać xD
  • Odpowiedz
Czemu nie winisz rządu


@Kondzio86: bo to nie rząd zamknął mi przedszkole i dwie szkoły?

daj mi stówę, albo odrapię samochód twojemu sąsiadowi. panie sąsiad, czemu nie winisz tego, co mi stówy nie dał? zapowiadałem to ze 2 tygodnie wcześniej!
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba upadl w koncu trn strajk? Serio? Bo 3 tydzien musze kombinowac z opieka nad dziecmi. Juz mam totalnego #!$%@? na te bande nierobow nauczycielskich


Ola boga! Jak Ty sobie w wakacje radzisz?! 2 miesiące musisz kombinować! Życie na krawędzi
  • Odpowiedz
@WarmWeather: w ogole nie powinni moc strajkować jeśli ma to mieć formę cyrku i dzikich plemiennych pokrzykiwań.
To są zwierzęta czy ludzie, którzy sprawują funkcje wychowawców? Jak takie zwierze ma wg ciebie wychować kogokolwiek na człowieka?
Po trupach do celu, może i dla przyszłych korposmieci to jest metoda na życie.
  • Odpowiedz