Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wygłuszałem drzwi. Od 10 do 15 ledwie zrobiłem jedne... Na tapicerkę oczywiście pianka.
Efekt zamykania fajny, drzwi są sporo cięższe to czuć. Po za tym dźwięk na duży plus, aż jestem zdziwiony i ciekawe jak będzie gry zrobię drugie.

Nie wyszło mi to wszystko idealnie ale jako tako ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #peugeot #chwalesie
Alchemik88 - Pierwszy raz wygłuszałem drzwi. Od 10 do 15 ledwie zrobiłem jedne... Na ...

źródło: comment_toKaUV61JJaTGOeqNfVgfudCaeGcTLEI.jpg

Pobierz
  • 18
@Odczuwam_Dysonans: Standardowo w aucie jest zestaw JBL z subem w bagażniku, przód wymieniony na u-Dimension El Comp 6. Wpięte pod to co było czyli chyba 30 W na kanał. Nie wiele, ale i tak jest dużo lepiej niż było.

@waskizlo: 407, wygłuszenie jest tutaj słabe, a HDI nie pomaga xD W następnej kolejności leci klapa bagażnika i podłoga z tyłu, z resztek materiału pewnie jeszcze wyjdą słupki przednie, potem jest
@Alchemik88: wkrety, albo gąbka pod nia. Ja mialem taką pianke samoprzylepna i o jakies 70% to brzęczenie ustało. A z wygluszeniem nie przesadzaj bo od nowych kilogramow fura Ci nie ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alchemik88: a no to fajny zestaw, a 30W z dobrego wzmacniacza to nie jest tak mało (bo jak tam jest JBL z subem, to chyba głośniki mają swój wzmacniacz a nie lecą spod radia). Tak czy siak nie są to aż tak mocne głośniki żeby wymagały nie wiadomo jakiego pieca ;)
Tweetery w słupki? Najlepiej zagrają mniej więcej na wysokości głowy, a przynajmniej bezpośrednio na nią skierowane.
@Alchemik88: i tak dobrze, że miałeś w serii 16cm. Czasem trzeba ciąć drzwi jak producent stwierdził że np 13cm jest w pełni wystarczające ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie ładnie Ci to siadło, i dystans nie za duży, włazi pod maskownicę? Jak sykacze będziesz mieć na wierzchu tak, żeby grały w Twoją stronę to już będzie nieźle.