Wpis z mikrobloga

@fotonowypochlaniacz: w dobrym sklepie z garniturami powinni mieć 'zaprzyjaźnionego' krawca/krawcową, który może dopasować z większego rozmiaru na Ciebie. Ja tak kiedyś robiłem. Ewentualnie możesz zaryzykować szycie na miarę z aliexpress (xD), gdzie podajesz chinczykowi wymiary a on wyśle Ci garnitur, który powinien pasować i wyjdzie to w cenie normalnego u nas.
  • Odpowiedz
  • 1
@fotonowypochlaniacz każdy nawet średni sklep sprzeda Ci marynarkę z innego rozmiaru i spodnie z innego. Krawiec to tylko detal. Więc jeśli Ci tego nie proponują to gdzie kupujesz garniak? W Tesco?
  • Odpowiedz
@fotonowypochlaniacz: same here, bro...

@fotonowypochlaniacz każdy nawet średni sklep sprzeda Ci marynarkę z innego rozmiaru i spodnie z innego. Krawiec to tylko detal. Więc jeśli Ci tego nie proponują to gdzie kupujesz garniak? W Tesco?


@Pegos: niby jaki? Bo ani Bytom ani Vistula nie ma takich bajerów. Dopiero w Bossie pełna rozmiarówka i możliwość doboru
  • Odpowiedz
  • 1
@lukaszzz każdy nie bowno sklep. Dziwne bo mi w Bytomiu proponowali rozkompletowanie. Widocznie uznali że nie masz nóg Forstemana i wydziwiasz;)
  • Odpowiedz
@Pegos: żeby uściślić, Vistula ma 3 modele w których rozkompletowuje, Bytom ma 5. Przynajmniej w Reducie w Warszawie. Jednak są to bardziej casualowe garnitury do pracy a nie na wesele czy obronę pracy magisterskiej
  • Odpowiedz