Wpis z mikrobloga

robię statystyk wypoku, żeby w końcu zamknąć tematu. Ile z was ma #depresja . Zaplusuj ten wpis jeśli czujesz bądź w niedawnym czasie czułeś przygnębienie, prokastrynację i nawet jeśli nie brakuje Ci chęci do życia, to ciągle zapominasz co miałeś dzisiaj zrobić
  • 91
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mam_klucz_do_sracza: niedawno skończyłem 7 miesięczną psychoterapię, z depresją walczyłem mniej więcej od ukończenia 16 roku życia do teraz czyli 10 lat. Po terapii moje życie nie stało się nagle cudowne, bajkowe, szczena nie zrobiła się kwadratowa i nadal nie każda panna chce mi dać, ale zrozumiałem z czym miałem problem i jest mi dużo łatwiej to przetrawić :) teraz czuję się na prawdę ok, a to znacznie lepiej niż przez ostatnie
  • Odpowiedz
Do psychologa poszłam dopiero wtedy, jak już nie miałam siły, nie wstawałam z łóżka, przez kilka miesięcy nie przekroczyłam progu domu, nie myłam się, nie dbałam o siebie i chodziłam w podartych dresach. Nie miałam ochoty na kontakt z nikim, nie spotykałam się z ludźmi, nie chciałam z nikim pisać. Izolacja absolutna. Było mi wszystko jedno, fantazjowałam o śmierci zatrważająco zbyt często, okaleczanie się tępymi narzędziami, podpalanie się, próby samobójcze. Praktycznie w
  • Odpowiedz