Wpis z mikrobloga

Ja myślałem,że ten cały Paweł z Warszawy to kolejny małolat a oglądając jego filmy słychać po głosie ze ma te 30+ lat.
To dla mnie żenada gościu w średnim wieku , jezdzi specjalnie z Warszawy do tej zasyfionej meliny na Szkolnej by nagrać jakiegoś gniota ze starym ,śmierdzącym schizofrenikiem i jego kolegą ćpunem nitro , starym kryminalistą xd
Chłop w jego wieku powinien sponsorować jakąłś młodą dupeczke 20letnią i sobie używać na stare lata. Pawełek natomiast znalazł sobie kononowicza by go sponsorować.
Już chyba rok sie zadaje z naszymi milusińskimi ze szkolnej.
No więc dla mnie to jakaś abstrakcja jechać te kilka godzin z warszawy żeby potem powozić jaśnie pana kondonowicza autem po osiedlu, zabrać go na obiad , kupić mu karton mleka i dwie flaszki i słuchać jego #!$%@? xd.
Gościu też ma coś nie tak z garem , więc chyba czuje w wieprzu bratnią dusze.
Pewnien gdyby nie przekupywał konona prezentami ,pieniążkami i nie wysłuchiwał potulnie jego kazań szybciutko by został sp.dolony ze stanowiska i zostały by złożone donosy o wymyślonych wykroczeniach i przestępstwach do rąk komendanta .
Z drugiej strony mamy Sraaaawka sponsorującego starego ,upośledzonego kryminaliste walącego rozpuch do nieprzytomności w lesie podczas 3 dniowych tripów XD
Szczur jednozębny przynajmniej okazuje wdzięczność jak dostaje od sławusia pieniążki na alkohol i nitro w płynie. Knur uważa , że mu sie należy jałmużna i tylko wyciąga osraną łape po więcej.
Widać często ból dupy kondona , kiedy jedzie po meksykanie i jego donejtorsch." Wysyłacie pieniążki dla alkoholika ,on ciągle chla, wóde zaczął łoić!! Dla.mnie sie należą pieniążki nie dla menela!!! Dajcie mi bo ja wybudowałem dla was i waszych dzieci plac zabaw,boiska i takk dalej"

Podsumowując nie mam bulu dupy że ci dwaj dadzą pare setek szekli na miesiac tym przygłupom,. Mnie szokuje komizm tej sytuacji i jest to dla mnie nie dopomyślenia by tracić swój cenny czas i pieniądze.na dwóch roszczeniowych darmozjadów.
Paweł : mecenas Kononowicza
Sraaawek: protektor Suchodolskiego

Ps.znacie może innych w miare długo działających sponsorów naszych małpek?
#kononowicz
#suchodolski #patostreamy
  • 21