Wpis z mikrobloga

Co jecie w pracy


@mreczek: Pizza, lasagne, popcorn, czasem coś co sam sobie ugotuję typu zapiekanka makaronowa, czy inny ryż z jakimś mięsem. A jak coś "zdrowszego" to jakieś jogurty czy inne wafle ryżowe.
@mreczek: My sobie zamawiamy. Zwykle 2 na kilka osób. Chyba że akurat jestem bardzo głodny to sam wpierniczam całą. A lasagnę polecam z Żabki klik. Chyba jedyna kupna z wołowiną, i ma dosyć kompaktowy rozmiar.
@mreczek: Różnie, jutro np biorę ze sobą owsianke + jagody + wpc + orzechy włoskie na II śniadanie, na 3 posiłek indyk z kaszą bulgur i warzywami.
@kRpt: Wrzuciłeś mi 2 posiłki udowadniając, że dużo jesz.... Nie o to mi chodziło. Jak masz naprawdę dużo do zjedzenia dzień w dzień, to masz w dupie warzywa, żeby się dodatkowo dopychać i nie móc nabić swojego makro przez zapchany bęben błonnikiem. Nikt nie powiedział, że bez warzyw musi być suche, wybiera się małą objętość i małą gęstość energetyczną.
@Skogyr: Nie jem dużo, wrzuciłem standardowy posiłek tj torba paszy + 200g mięsa. "Dużo" to pojęcie względne, gdybym jadł np 4k+ kcal to pewnie bym tak nie kombinował tylko część posiłków robił najprościej.
@kRpt: no właśnie a pytanie było o dużo.
Wpc manna/mąka ryżowa owoce
Kura makaron/ryż Passata/ketchuo/jogurt naturalny
Ja tak głównie #!$%@?, przyprawy lecą w opór i w zasadzie mi to smakuje nigdy dłużej niż 10min nie jem, na redukcji za to czasem cuda się wyczynia typu makaron konjac z zupą na mleku kokosowym