Wpis z mikrobloga

Ja mam jedno pytanie
Jestem ultra lewakiem ogólnie, dlaczego honk honk mnie obraża?
I nie, nie chodzi o to że udaje że mnie nie rusza, tylko nie znam genezy po prostu, a sam obrazek przebranej żaby to chyba za mało.
Co za tym stoi, że jest takie niszczące lewactwo?

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyderczy_szczur: mówisz o "absurdach lewactwa" a potem popełniasz samozaoranie dając link do jakiegoś filmiku w którym ktoś kto nie rozumie sprawy próbuje zdobyć atencję na temacie edukacji seksualnej xD przecież równie dobrze możesz się oburzać, że 9-letnie dzieci oglądają nagich ludzi w książkach do biologii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@franceshina: nie wiem ale pomaga w wrzucaniu ludzi na czarnoliste. Odrazu przegrywy się identyfikują mając to w awatarze albo umieszczając pod wykopek co ułatwia to życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ruszka: bo jest on używany na wykopie w kontekście polskich lewaków? o tym jest cała dyskusja, że ten mem nie pasuje do polskich realiów a jest postowany pod większością wpisów neuropków
  • Odpowiedz
@animelover_97: ale polskie lewactwo głośno broni europejskich wynaturzeń i dewiacji których ten mem dotyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy aż takim zaściankiem, że w Polsce jeszcze transeksualny clown nie molestuje dzieci, nikt w ZOO nie gwałci kucyków i nie mamy okazji malować kredą po asfalcie solidaryzując się z ofiarami zamachów...
Eh j----y ciemnogród...
  • Odpowiedz
@franceshina: w sumie szyderczy szczur jest odpowiedzua na twoje pytanie. Jego zdolności dyskusji koncza sie na bezmyslnym wklejaniu obrazków albo linków do durnych filmików. To sa ludzie używający tego mema i dlatego w praktyce nie ma on swojego znaczenia.
ot zabawa dla ludzi konwersacyjnie upośledzonych, napisza sobie "honk" i jest fajen. Jak ktoś spyta o co chodzi to sie odpisze ze lewactwo puda boli i elo
  • Odpowiedz
@imargam_2137:

ale polskie lewactwo głośno broni europejskich wynaturzeń i dewiacji których ten mem dotyczy.

Homoseksualizm nie jest dewiacją, chorobą czy zaburzeniem. radzę się douczyć :)

Jesteśmy aż takim zaściankiem, że w Polsce jeszcze transeksualny clown nie molestuje dzieci, nikt w ZOO nie
  • Odpowiedz