Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
co ja mam za rodzinę. To ja nawet nie wiem.
Rozmawiam z rodziną, ja mam raczej wolnościowe poglądy. Jak najmniejsze podatki, brak socjalu. Generalnie jestem zdania, ze pomóc można tylko chorym itd. A jak ktoś ma 2 ręce to sam powinien iść pracować na siebie.
Rozmawiam z matką przy świętach. Ona twierdzi, że jak bezpośrednio nie daje 500+ tylko płace podatki to nie moje pieniądze XD. Dodatkowo to dobrze, że dali na dzieci XD. Zadłużenie? Przecież to mało. Włochy MAJO WIĘCEJ. 500plus jest dobre, bo dzięki temu część ludzi nie pracuje i młodzi mają łatwiej o pracę XD.
Serio poczułem obrzydzenie do własnej matki. Choćby socjalizm jej nasrał do ryja i tak powie, że było warto BO DZIECOM dali.
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #korwin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzieję, że matka nie jest na tyle głupia, żeby jeszcze kucowi jakieś pieniądze dawać. Najlepiej by było jakby ktoś jej reszce podpowiedział aby zażądała od głupiego kuca pieniądze, które włożyła w jego wychowanie, najlepiej z procentem. Business is business.
@AnonimoweMirkoWyznania: Medytowanie odradza się ludziom z predyspozycjami do zaburzeń psychicznych.

W życiu nie może być za łatwo, oświecenie to największa nagroda jakiej może dostąpić człowiek, uwieńczenie drogi przez wiele żywotów, wyzwolenie się ze złudzenia własnego ego, iluzji śmierci.. Droga jest bolesna, czego ekstremalnym przykładem jest choćby Chrystus. Trapi wówczas człowieka natłok myśli, bezsenność, mania psychotyczna, z czasem atrakcje rosną i nawiedzają człowieka ''demony'', wówczas przestaje być śmiesznie. Zdaniem ateistycznie pojmujących świadomość