Wpis z mikrobloga

Hej jest to mój pierwszy wpis na Wykopie i nie wiem czy wszystko robię dobrze. Mamy z ziomeczkami plan na majówkę by pojechać nad jezioro i sie zabawić ( od 5-8 osob ) ja z jednym anonem chilibyśmy zobazyć coś innego niż wóde wiadra i browce. Mam na rozkminie lsd i e-----y. I tu pytanie bo do tego sie trzeba przygotować dzien przed i dzień po wypocząć i czy jak bym po tym pił albo palił to coś by mi sie stalo po tym ? Albo czy mógłbym po ty mke zarzucić na drugi dzień ? #narkotykizawszespoko .
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli dzień wcześniej brałeś pigułę to nie polecam, albo nie zadziała albo zadziała c-----o. W sensie będzie działać krótko i wszystkie fizyczne efekty uboczne dadzą ci 3x bardziej po dupie.
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni jezeli to Twoje 'e-----y' to na 100% MDMA to mieszaj smialo, ja zawsze wolalem kolejnosc MDMA->LSD. Natomiast jezeli to sa jakies gunwo piguly o nieznanym skladzie, to nie mieszaj, bo nie ma co ryzykowac gownianego samopoczucia. Oczywiscie im lepiej bedziesz sie czul przed tripem tym lepiej, wiec bycie wypoczetym na propsie, ale decydujacy jest i tak nastroj przed i podczas tripu oraz to, czy ziomek z ktorym bedziesz jadl jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiesz chodzi mi głównie o a-----l po tripe jak faze zejdzie czy po tym moge pić ? I tutaj mojde jeszcze inne pytanie ile mniej wiecej taka faza trwa bo niektórzy piszą ze od 4-6 h a inni ze 8-12. I jak to jest bo niektrzórzy mówia ze leza na ziemi a inni chodzą po lesie i zbierają liście xD
@WiFoN_xD
@CacyIsBack
Prosze o opinie ekspertów
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni: nie bierz kwasa jesli nie masz zadnego doswiadczenia chocby z mdma, lub grzybkami.

Przy kwasie warto nie miec na start zbht wiele osob. Trip jest długi do 12h. Wez sie dokladnie doucz o substancji. Wiedza i s&s pozwoli ci uniknac bad trip. Jak sie czujesz niepewny to moe bierz lsd. On wzmacnia twoj stan samopoczucia. Jesli jest zly to nedzie koszmar, jesli ok do bedzie cudownie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
1Do tripu to właśnie we 3 byśmy poszli dwuch na kwasie a jeden trzeźwy i zaufany bo inni to by nas ponafrywali. 2 Cały czas czytam i sie uczę ale narazie więcej z opowiadań a z internetu do głównie wiki wiem co ćpiem i drugslab. Jeślibchodzi o kolejnośc to kwas drugibdzien może mdma 3 moze alko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A co sie dzieje po przedawkowaniu bo oglądałem dokumnet o lsd chyba : lsd podróż do piekła i tam mówili ze po przedawkowaniu jest bad trip a w niektórych przypadkach paranoja ale nie wiem czy dokument legit
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni akat jestem po kwasie, to w skrócie napisze
Jak pierwszy raz, spoko osoby itd
To wal śmiało małą dawkę emki, a reszta kwas
A czemu tak? No domyślić się łatwo
Trochę wyrzuconej serotoniny, to brak możliwości bad tripa, w dodatku oswoisz się z tym i będzie sztos
B--ń Boże dopalac chwastem, bo zmiecie cie xD
  • Odpowiedz
K---a xD
Za szybo wcisnąlem wyślij
No a wracając
Bierz mało emki, nie zbjje ci fazy na kwasie, a później będziesz miał mile afterglow, a nie tzw zwale
Kwas solo, bez wspomagaczy serotoningami na sam początek bym odpuścił, a tym bardziej przy ludziach
Potem jak już ogarniesz co i jak, to se będziesz tripowac solo kwas
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni: kwasa nie bierzcie jak nikt nie brał bo skończycie wszyscy w psychiatryku. Na to trzeba się przygotować i nie jest to imprezowy n------k.

MDMA i każdy będzie się świetnie bawił. Nie ma mowy żeby komuś się nie podobało czy się źle po tym poczuł
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni: Jak czasem się zjarasz i masz paranoje to na kwasie jest to razy sto tysięcy i trwa prawie 8h. Jak ktoś jest słaby psychicznie to wywoła badtripa u reszty i się zacznie dom wariatów. Dlatego tylko sprawdzeni ziomkowie i przygotowanie miejsca, muzyki itd.
  • Odpowiedz