Wpis z mikrobloga

Coś się #!$%@?ło - brak mi jakiejkolwiek motywacji do diety i treningów.
Kiedyś dieta i liczenie kalorii dziennie (z wagą i Fitatu) + zero słodyczy/podjadania. Dzisiaj brak chęci na gotowanie (dużo czasu zajmuje itp.) i chodzenie na siłkę + ciągly głód i nadjadanie słodyczami. Nigdy nie miałem super efektów, ciągle robię coś pewnie źle, ale kiedyś się udziłem, że w końcu się odmieni. A teraz ta siłownia wydaje mi się nie potrzebna, chcę trochę zbudować mięśni, ale z drugiej strony to wszystko nie ma sensu i po jakiejś zmianie w diecie/treningu jest dobrze przez jeden dzień - później motywacja znów opada. Chcę wrócić to tego, co było kiedyś i brak mi siły. Pewnie się wypaliłem tym wszystkim. Mam #!$%@?. Żre słodkie, tłuste i mam wszystko w dupie... kiedy mi to przejdzie? Co robić? Jakiś specjalista/trener personalny, który mnie poprowadzi?

#silownia #mirkokoksy #pytanie #psychologia
  • 9
Jakiś specjalista/trener personalny?


@damian44__: Ktos kto będzie trzymać nad Tobą bat i będziesz dostawać #!$%@? - to może pomóc ale wszystko zależne od Twojego charakteru.

(dużo czasu zajmuje itp.)


@damian44__: xD faktycznie 20 minut raz na 3 dni zeby miec 4 obiady, osobno sniadanie i kolacja( 10 min max dziennie).
Faktyucznie w #!$%@? dlugo mordko

ciągly głód i nadjadanie słodyczami


@damian44__: No to tylko pokazuje ze nie masz diety,
@damian44__ najlepiej żeby ktoś ci tę dietę ułożył, bo jak chodzisz głodny to coś chyba nie tak xD.
Możesz pójść pogadać z psychologiem w sumie, ja cały czas w takim wypaleniu jestem, brak chęci na cokolwiek i od jakiegoś czasu myślę nad wybraniem się do specjalisty
Pobadajcie sobie hormony bo może czegoś brakuje w diecie i odbija się na testo. Można też spróbować #!$%@?ć codziennie po łyżeczce pyłku sosnowego mi i znam kilka innych osób gdzie bardzo pomogło