Wpis z mikrobloga

Chyba jestem jedna z nielicznych osób której #blacksummer podszedł. Nie jest to wyjatkowy serial, wrecz kipi niskobudżetówką. Ale mimo tego był całkiem niezły, kilka postaci nieźle napisanych. Bardzo ciekawe i intensywne dlugie ujecia podczas totalnej rzezi i nie tylko. Dla samych tych ujec warto go zobaczyc. Obsada glowna mnie #!$%@? i duzo bledow logicznych. Ale sam concept zakreślania sie wzajemnie historii był ciekawy i dość innowacyjny w tego typu "Genre"
Bardziej takie #thisworldofmine niż czysty survival zombie horror.

Daje 7+/10 chyba ze wzgledu naprawde swietna role Japonki.
Serial bardziej dla januszy zombieland niz dla die hard zombie apocalypse fanów. Jakkolwiek polecam.

#seriale #netflix #zombie
Pobierz Shewie - Chyba jestem jedna z nielicznych osób której #blacksummer podszedł. Nie jest...
źródło: comment_v6JsQ7jlL39N8u0hp2FVUmRmp4bkEXyy.jpg
  • 4
@Shewie jak dla mnie 9/10 przez szybkosc akcji, dosc realnie pokazali te proby przemieszczania sie itp. Tylko ta akcja gdzie ukradli bron byla jakas dziwna. Oraz to ze matka nie miala instynktu i jej zainteresowanie bylo wieksze mezem a nie dzieckiem
@Jagoo ocena byłaby wyzsza ale odcinek w tym składzie nie trzymał sie kupy jako całość plus kilka innych rzeczy. 9/10 to ocena mocno ma wyrost uwazam. Aktorsko tez najwysszych lotow nie byl #!$%@? mnie twarz damskiej wersji michaela jacksona. Niskobudzetowosc ktora bila z ekranu. Podobaly mi sie jednak emocje i przywiazanie jakie mieli do siebie poszczegolni bohaterowie. In plus. 7+/8- w zaleznosci ktora noga wstane z łóżka. Ostatnia scena byla symboliczna. Glowna
@Shewie: z jednej strony błędy logiczne, dziwnie napisana fabuła, dużo nieścisłości i ten cały chaos trochę odstraszają. Z drugiej strony mamy różnorodne, śmiertelne postacie, które czasem giną kompletnie bez sensu (bardzo spodobała mi się scena wypadku). W odróżnieniu od np TWD postacie wydają się prawdziwe, nie są sztucznie utrzymywane przy życiu.