Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL #!$%@? do czego tutaj dochodzi, sterydziarze mowia o prozdrowotnym waleniu towaru lol, owszem ale prozdrowotnie to po 40 a nie po to, by robic klate na sopot. Ludzie wala towar by moc polezec na plazy wsrod nadbaltyckiej januszerki a Tobie zarzucaja zle podejscie do tematu. Ludzie bija cyklony, by latami nie uczyc sie niczego o dzwiganiu, miec wyniki rzedu polowy Twoich, bo towar robi wszystko za nich, a wciaz zgrywaja
  • Odpowiedz
@kfjatooshek: Wiesz co zauważyłem że większość użytkowników SAA żyje naprawdę w jakiejś "nibylandii". U nich po towarze "nie wiele spada", towar jest prozdrowotny, a no z towarem to jest o wiele trudniej niż naturalnie xD I zarazem te same osoby są w stanie wmawiać mi że jak ja bym wszedł na koks to to by nie wiele dało do wyników i inne bzdury tego typu.
  • Odpowiedz
serio tylko trzy kata chodzisz na silke? Wczesniej nic nie dzwigales?


@In_thrust_we_trust: NIe no pisałem że wczęśniej jakieś brosplity były, treningi SW. Od 3lat po prostu robię siady i ciągi, oraz mam sensowny plan i regularnie ćwiczę.
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: Siła to jeśli chodzi o siłownie element najważniejszy i zwykle idzie razem z nią w parze wygląd i ogólna atletyka. Mowa jednakże o sile względnej do masy ciała. Zwiększanie masy i siły w nieskończoność to błędne koło, które prowadzi do otyłości pierwszego i drugiego stopnia, obciąża stawy i nie ma ogólnie nic wspólnego ze zdrowiem. Jeśli ważyłbyś 100 kg i podnosił 200 kg to jest taki sam wynik jak
  • Odpowiedz
Jeśli ważyłbyś 100 kg i podnosił 200 kg to jest taki sam wynik jak podnoszenie 300 kg przy wadze 150 kg, 2x masa ciała.


@AnonimoweLwiatko: LOOOL Co za bzdury, siła nie rośnie wprost proporcjonalnie do masy. To o czym ty mówisz to siła w STOSUNKU DO MASY CIAŁA. Coś zupełnie innego, coś co mnie kompletnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
a ile w wioslowaniu/pendleyu przy najmniejszej ilosci powtorzen?


@r4do5: 180kg x 11 zrobiłem, nawet filmik wrzucałem z tego. Ja nie próbowałem wiosłowań z niższymi powtórzeniami, bo po prostu nie czułem wtedy tak dobrze pleców, ruch był zbyt bardzo full body że tak to ujmę.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak tam kolege który wspomniał, ile rady dasz radę się podciągnąć / zrobić poprawnych pompeczek czy dipów?


@AnonimoweLwiatko: Drążek jakieś 0, może 1 powtórzenie. Pompki nie wiem, dipsy robiłem jakieś 10-15kg temu 3x20 na koniec treningu. Ale to było z póltora roku temu? Dawno w każdym razie, i od tamtego czasu ich nie robiłem, chociaż teraz mam też poręcze do nich
  • Odpowiedz
Nie mówię tu o tym, że siła rośnie proporcjonalnie do masy tylko oczekiwania siłowe rosną.


@AnonimoweLwiatko: No tak to zobacz żeby osobnik 80kg był na podobnym poziomie siłowym co ja w np wyciskaniu
musi wyciskać 170kg, ja ważąc 160kg, 212kg.
  • Odpowiedz