Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning eee, sracie na typa a on się do sprawy ustosunkowal i stwierdził że typiara doskonale wie gdzie dzieci są, jest z nimi w kontakcie, sprawa świat nie była uregulowana przez sąd, a jej się nie chce po prostu daleko jechać żeby się z dziećmi zobaczyć. No ale #!$%@? typa bo madka płacze... https://www.pudelek.pl/artykul/145540/samuel_pereira_odpowiada_na_zarzuty_zony_sad_przyznal_mi_opieke_nad_dziecmi_bo_matka_je_porzucila_tylko_u_nas/
@Vinczi: być może, ale trzymanie matki w święta kilka godzin pod bramą jakoś słabo mi wygląda, po za tym to nie pierwszy raz. Niech toczą wojenki sami, nie wciągając w to dzieci
@k1fl0w: Może zanim zaczniesz wklejać zeznania TYLKO matki, która w tej kwestii jest stroną zastanowisz się co kierowało sądem, że postanowił iż dzieci zostaną z ojcem, jak wiemy w tym kraju to rzadki proceder i matka NAJPRAWDOPODOBNIEJ coś ostro nawywijała skoro tak się stało. Zostawiam tylko do rozwagi bo widzę, że niektórym polityka wali ostro na głowę i bez znania kontekstu uderzają bo to przeciwnik polityczny.

@Herubin: @FrankUnderwood: @
@NapalInTheMorning: Może dlatego, że jest Żydem i nikt nie chce być posądzony o antysemityzm. W ogóle nie podoba mi się używanie haków z życia prywatnego: ten miał widocznie przykryć podobny chwyt na Biedronia. Mieli bagno w domach tak jak wiele osób i szkoda używać tego do celów politycznych.
nie chcę go bronić ale jak #!$%@? mógł porwać dzieci które są decyzją sądu pod jego opieką? ;)

@LibertyPrime:

@k1fl0w Normalny facet po takim numerze mógłby już o dzieciach zapomnieć. Ciekaw jestem czy prawo będzie dla niego również tak surowe.
@NapalInTheMorning: pamiętam ich ślub. Szeroko relacjonowany w mediach gazety polskiej itd. Wielu wyznawców katoprawicy wskazywało jaki to piękny przykład małżeństwa "wewnątrz obozowego"- złączyła ich idea jak powstańców za czasów zaborów!
No to coś nie pykło.