Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@micholek: najbliżej w Pradze ;)
@Travva: No ładnych kilka miesięcy ;) dalej nie będę palił przez długi czas, nie chcę wracać do tej zamuły wynikającej z palenia regularnie.
@daaniel121: taka przerwa to nie przerwa. długo już tak palisz ciągiem?
@derekperek122: już nie palę jak kiedyś, kilka miesięcy bez problemu nie paliłem. wyrosłem z tego albo nie wiem co, pozbyłem się też problemów z głowy i nie szukam rozwiązania
@pu100stan: w piwnicy to chyba najgorszy pomysł, sam tak jarałem kiedyś ale w razie przypału nie ma jak #!$%@?ć. na klatce stoisz przy oknie, a w razie czego w górę lub w dół. u mnie co prawda sąsiedzi wiedzieli co palę i nikt nie miał z tym problemu raczej, w Niemczech moja dziewczyna pali na wspólnym tarasie, na który się wychodzi z klatki schodowej i sąsiedzi z Czech czasem też z
@Koci_pyszczek: No poczułem troll w Twoich wypowiedziach ;)

@Jaracz_Joint: i to też jest zgubne, bo robisz przerwę po czym palisz niby tylko raz ale ten raz jest tak zajebisty, że ciągnie na następny dzień do bucha.
dokładnie tak. identycznie ludzie uciekają od życia i problemów w alkohol ale to już sieje spustoszenie totalne w głowie i organizmie, palenie psuje głowę ale nie aż tak mocno.