Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #studbaza #szkola #bekazpodludzi #4konserwy #prawo

Jeśli jakaś banda nauczycieli uniemożliwi wam pisanie matury pamiętajcie że wszyscy zdający maturę jesteście już pełnoletni i możecie im wytoczyć proces na drodze cywilnoprawnej za niewywiązanie się z obowiązków, poszkodowanie etc. łącznie z domaganiem się odszkodowania za poniesione straty. Możecie też złożyć pozew zbiorowy pozywając dyrektora szkoły lub gminę która odpowiada za realizację obowiązku szkolnego i podlega pod ministerstwo edukacji. ¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯

Zero litości dla roszczeniowej hołoty - pozywać ich do sądu, od tego jest sąd za który płacicie tak jak i za pensję nauczycieli.

Murem za uczniami !!!

@nowy_ja
x.....s - #ciekawostki #studbaza #szkola #bekazpodludzi #4konserwy #prawo 

Jeśli j...

źródło: comment_tdqVVsupnTFUus6W2OBsMhy3GqI1RA9X.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
możecie im wytoczyć proces na drodze cywilnoprawnej


@xeerxees: powodzenie. Ustawy o edukacji, prawa zwiazkowe i karta nauczyciela gwarantuje ze nic nie ugracie. Nie dziekuj, dzieki mnie nie stracisz kasy na koszty sadowe.
  • Odpowiedz
  • 2
@t4ko da się ale trzeba solidarnie pozwać szkole i skarb panstwa a nie nauczyciela i myślę że w prosty sposob jest do ugrania konkretna kasa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeerxees: Mam poważnie wątpliwości co do kompetencji randomowej osoby z neta i jej opinii czy można wytoczyć proces komukolwiek o legalny strajk ;) Ostrożnie!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeerxees: Ty też nie bardzo. Co to za klient co wini kasjera za to, że szef mu parszywy towar każe sprzedawać? Dowal się kolego do ministerstwa, że nie ogarnia oświaty i doprowadza do strajkow.
  • Odpowiedz
@Sollfik: no właśnie pora się dowalić do oświaty i zlikwidować kartę nauczyciela - komunistyczny relikt wprowadzony w stanie wojennym i zakazać strajku nauczycielom tam samo jak policjantom i wojsku, tak jest w Niemczech
  • Odpowiedz
@xeerxees: Po co się ograniczać? Zakazać strajków każdemu, a wykop upaństwowić i profilaktycznie zamknąć, bo jeszcze ktoś będzie miał tutaj inne zdanie od rządzących ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz