Wpis z mikrobloga

@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Robić warto na przyszłość (zwłaszcza jeżeli jesteś bardzo młody). Ja znam kilka osób, które nie zrobiły jak miały 18-19 lat, a potem wiecznie przekładają bo nie mają czasu.
Co do rodzaju prawka - jeżeli możesz to rób to zwykłe, bo możesz jeździć wszystkim. Prawko na sam automat to przypomina trochę sytuację jakbyś robił prawo jazdy tylko na czerwone samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: nie warto tylko na automat, zwłaszcza jak nie będziesz miał prywatnego samochodu. Będziesz gdzieś jechał z kimś i się nie zamienicie za kierownicą bo on ma manual albo ktoś będzie mógł Ci pożyczyć samochód a tu c--j bo manual itd.
Sam jestem zwolennikiem automatów i mam auto z automatem, ale prawo jazdy na wszystko warto mieć zwłaszcza że to serio zaden prolem się nauczyć. IMHO zmiana biegów to jest
  • Odpowiedz
@tomaszq: Zależy jak niepełnosprawny. Moja córka też jest w pewnym stopniu niepełnosprawna i jazda automatem jest dla niej wygodniejsza, ale skoro lekarz dopuścił na manual to na wszelki wypadek zrobiła.
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Łopatki na kierownicy to też zbędny bajer. Miałem w poprzednim aucie i użyłem może ze dwa razy. Automat rozleniwia, nie po to mam automat żeby zmieniać biegi. Niezależnie czy łopatkami czy wajchą. ;-) Manual nie ma zalet.
  • Odpowiedz
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Dalej trochę ludzi ma manuala. Ale mówię, to jest problem wtedy, jak np. mógłbyś normalnie wziąć auto od kumpla i gdzieś pojechać, a tak tego nie zrobisz bo kumpel ma manuala. W UK takich sytuacji będzie mniej, bo tam ubezpieczenia są na osobę a nie samochód i generalnie jest problem żeby komuś pożyczyć auto.
Ciągle jednak uważam, że jak lekarz Ci podpisze papiery że możesz robić na manualu, to
  • Odpowiedz