Wpis z mikrobloga

Fajnie, że Ćwiakała odniósł się w końcu do Setiena i Betisu. Strasznie byłem nim zajarany, ale od pewnego czasu mam do niego mieszane uczucia. Piękna gra się skończyła, gdy rywale już ich przejrzeli i teraz to jest sztuka dla sztuki. Ciężko sie to ogląda czasami. Może materiału ludzkiego mu nie starcza, jednak bałbym się powierzy mu Barce, a jest wielu zwolenników tego pomysłu. Mogłoby się to skończyć piękna gra, choć bliżej jestem zdania,że byłaby to piękna katastrofa. Cenie jego styl gry, mógłby jednak trochę wniosków wyciągnąć i zmienić to i owo. Nie chciałbym zęby skończył, jako współczesny Zdenek Zeman albo lepsza wersja Paco Jemeza.

#pilkanozna #laliga #betis #fcbarcelona #cwiakala
pusiarozpruwacz - Fajnie, że Ćwiakała odniósł się w końcu do Setiena i Betisu. Strasz...
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pusiarozpruwacz: Setien to taki trener romantyk, byle był styl, zabawa, ogólnie wesoło a wyniki już nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż zawodnicy Betisu wg. mnie są spokojnie do ogarnięcia. Dla mnie główna bolączką Betisu jest brak stabilnej formy. Potrafią wygrać na Camp Nou z Barcą a sam Setien wtedy taktycznie był lepszy od Valverde (moim zdaniem) i przegrywać bądź remisowac z zespołami niżej notowanymi przynajmniej
@ziutek1294: no właśnie fajny, bardzo fajnych mają piłkarzy. Setienowi przydałoby się jednak trochę umiary tym klepaniu i wypadałoby poszukać czegoś nowego. Brak stabilnej formy to tez wynik tylko jednej wersji grania, jak nie idzie to nie idzie po całości. W rewanżu Ernesto go wypunktował okrutnie, tak samo Marcelino w Copa. Ile oni durnych bramek potracili w końcówkach, albo musieli gonić wynik. Ten styl gry jest nieprzewidywalny i niebezpieczny dla przeciwnika, jak