Wpis z mikrobloga

Mirki muszę pochwalić, jakiś miesiąc temu wystartowałem z zabawa w YT i pierwsze 100k wyswietlen wczoraj pękło ;)

Cała sprawa jest bardziej kosztowna i mocniej skomplikowana niż to sobie wyobrażałem na początku, myslałem że materiały w konwecji live pozwolą zyskać na czasie w porównaniu z montowaniem materiałów offline.
Niestety im dalej w las tym ciemniej a każdy rozwiązany problem powoduje wystąpienie kolejnych rzeczy, które trzeba ogarnąć.
Tak czy siak ciekawa przygoda w która powoli wsiąkam :)

Może kiedyś napiszę więcej na temat kosztów i rozwiązań które wdrażam.

#youtube #stream #chwalesie #ciekawostki
Pobierz Pan_Slon - Mirki muszę pochwalić, jakiś miesiąc temu wystartowałem z zabawa w YT i pi...
źródło: comment_S49FlZHFcF30YsbmlOn8aDvs4Fd6imN3.jpg
  • 19
@Pan_Slon: i jeszcze cos jak cos robisz to bardziej szczegółowo opowiadaj dlaczego tak a nie np inaczej..Jakie prady dajesz i dlaczego i daj info dla widza co ten jest w stanie zrobic sam a co trzeba robic juz pro po np mikroskopem.Ale i ta fajnie sie ogląda.
@Pan_Slon o akurat wczoraj mi wyskoczył ten film w proponowanych :) ah te algorytmy jutuba... życzę tylu wyświetleń pod kolejnymi filmami i wytrwałości w tym co robisz
ten kanał nie nazywał się wcześniej ifixthis?


@k_x_p: nie ale kiedys w nazwie dawalem ifixthis.pl, docelowo chyba wszystko zmienie i tylko male logo na video zostawie ;)
@Pan_Slon: A więc to Ty wrzucasz te fajne filmiki! Przypadkiem trafiłem i z ciekawością oglądałem co zrobisz z tymi iphone bo sam mam jednego do naprawy bo nie chce wstać i wisi na jabłku

Jak coś to mogę Ci podesłać iphone 6 z robitym ekranem i po próbie wymiany na nowego chińczyka ale tak jak wyżej pisałem wisi na jabłku i trochę przeszedł bo nie upadł a został przyciśnięty do fotela