Wpis z mikrobloga

@Kaczka-dziwaczka: chyba widzieliśmy ten sam film na yt o bezdomnych polakach ( ͡° ͜ʖ ͡°). ale berlin to już lepiej niż pl. przynajmniej można posłuchać dobrej muzyki i pójść na dobrą bibkę, poznawać ludzi z całego świata. mnie demotywuje nuda w polsce. Nie mam motywacji do pracy, kiedy wokół tak szaro i zimno. I nie ma oceanu, wysokich gór. Ale są bliscy ludzie i łatwiej o prace
boje się, ze sobie nie dam rady, ze będę robiła coś źle i szybko mnie z niej wyrzuca


@Kaczka-dziwaczka: spokojnie, pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie, to będzie trafiać do różnych miejsc i najważniejsze moim zdaniem są dwie rzeczy. Nie przebywać zbyt długo w środowisku i atmosferze, która będzie nas męczyć, nie dawać się poniżać, wykorzystywać itd., a drugą jest większa wiara w siebie
FrasierCrane - > boje się, ze sobie nie dam rady, ze będę robiła coś źle i szybko mni...

źródło: comment_CVg4OGUbWF0yNjpbqgaQF3b7Kp5F56Rj.jpg

Pobierz
@Kaczka-dziwaczka: Spróbuj od jakiś zleceń na weekendy lub tylko na kilka godzin tylko po to, żeby fobia odeszła. W takim układzie praca na pełen etat to po prostu będzie więcej godzin. Jeśli sobie przypomnisz niemiecki możesz pracować przy obsłudze klienta niemieckojęzycznego, a to nie będzie tak stresujące no i dobrze płatne.
@Kaczka-dziwaczka będzie dobrze, też się kiedyś bałam iść do pracy przez lekką fobię społeczna i strach przed odpowiedzialnością - bałam się, że nie będę umiała nic dobrze zrobić. Nie przyjęli mnie w kilka miejsc albo sama stwierdzałam, że to nie to, ale trafiła się w końcu okazja i dostałam te pracę. Na początku może być ciężko (ja po którymś z pierwszych dni się popłakałam), ale to trochę jest tak jak na memie