Wpis z mikrobloga

Witam drogie mireczki.
Potrzebuje domocy (odwdzięczę się). Szukam kogoś kto jest w stanie pokolorować i poprawić jakość trzydziestoletniego zdjęcia. Rodzice w tym roku mają 30 rocznicę ślubu i chciałbym zrobić im prezent w postaci płótna z ich zdjęciem ''takie fajne z ledami wewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ". Jakby ktoś z was mógłby pomóc byłoby super.
Pozdrawiam
#fotografia #photoshop #grafika #zdjecia
  • 117
  • Odpowiedz
@Dave36PL: Brak profesjonalizmu ze strony @xandra. Nasza współpraca przebiegała źle(opóźnienia w realizacji) i zakończyła się niesmakiem. Nie polecam. No chyba, że podpiszecie umowę, która jasno określi przebieg współpracy.
  • Odpowiedz
@Garet_: Drogi mirku przedstawiłam kilkanaście wersji logotypów, swoje propozycje i wg waszych wymagań i sugestii, niestety ŻADEN wam się nie podobał, także takie, które sami zaproponowaliście. Przykro mi, ale nie pracuję za darmo, a skoro sami nie wiecie co chcecie, TO NIE MÓJ PROBLEM! Dziękuję za uwagę.
A opóźnienia owszem 2 dni z mojej strony - 3 i więcej z waszej ¯\_(ツ)_/¯ Natomiast tworzenie ilustracji (maskotki) za śmieszną kasę także
  • Odpowiedz
@xandra: Droga xandro, zakończyliśmy współpracę przez opóźnienia. Opóźnienia, które wynikały z Twojej winy - jak sama przyznałaś. Zapewne istotniejsze było mirkowanie - bordo samo się nie zrobi. Kilkanaście wersji logotypów, które były różną konfiguracją wielkości czcionek i samych czcionek. Waląc cały czas głową w mur(tylko na inne sposoby) głupio oczekiwać innych rezultatów, co?

Klient wie mniej więcej czego chce i my też wiedzieliśmy. Natomiast spodziewałbym się, że grafik - artysta -
  • Odpowiedz
@Garet_: Owszem 2 dni z mojej winy, czekałam na odpowiedź 4. Grafik podpowiedział, doradził. Nadal nie polecam klienta, nie wie czego chce, wymaga niewolniczej pracy za psie pieniądze ¯\_(ツ)_/¯ Na wolnym rynku zapłaciłbyś za logo 5x tyle, a co dopiero za maskotkę, NIE PRACUJĘ ZA DARMO!

Zrób logo, a la Braking Bad, le voia!
xandra - @Garet: Owszem 2 dni z mojej winy, czekałam na odpowiedź 4. Grafik podpowied...

źródło: comment_Z3wCClOpHctzfFqVOj1REQBARWmEHu1K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra: sama zaproponowałaś takie stawki - to skąd pretensje o niewolniczą pracę za psie pieniądze? O poprawkach w granicach zdrowego rozsądku też wspominałaś. Tych poprawek było kilkanaście. Więc nie chrzań o niewolniczej pracy za psie pieniądze.

I zapłacę 5x tyle, bo chcę, żeby to była dobra grafika a nie jakiś szajs robiony na kolanie w przerwie między pisaniem postów na mirko.
  • Odpowiedz
@xandra: brak ci polotu i finezji. Jedna i jedyna propozycja w stylu breaking bad. Natomiast przede wszystkim brak ci kultury i profesjonalizmu. Nie podoba mi się i już. Kiepsko znosisz krytykę.
  • Odpowiedz
@Garet_: NIE DA SIĘ zrobić czegoś z Cl z CHLOREK, komprende? A kultury, to ty byś nie chciał aby mi brakło. A moim profesjonalizmie z postępowania z walniętymi klientami nawet nie wspominaj !
Jedna jedyna, widzę 3? Mam zwidy? xDDD Szkalować to proszę gdzie indziej i kogo innego.
  • Odpowiedz
@Garet_: Już jak czytam to co piszesz tu w komentarzach, to wiem że dla świętego spokoju nawet oddałbym zadatek i kazał #!$%@?ć, byle nie mieć z Tobą do czynienia więcej. Bez urazy.
  • Odpowiedz
@xandra: wiesz czego się nie da? Narysować trzech linii, tak ażeby linia 1 była równoległa z linią 2 a linia 3 prostopadła do linii 1 i równoległa do linii 2. To co dla ciebie jest sufitem dla innych może być podłogą - nie mierz wszystkich swoją miarą, verstehst du? Nie wspomnę o Twoim profesjonalizmie, bo po prostu nie ma o czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Garet_: Bo po prostu jesteś januszem biznesu, ja jestem nieprofesjonalna? JANUSZU BIZNESU za 200 zł NIE DOSTANIESZ ilustracji, BO SIĘ ZA TO WIĘCEJ PŁACI!
  • Odpowiedz
wiesz czego się nie da? Narysować trzech linii, tak ażeby linia 1 była równoległa z linią 2 a linia 3 prostopadła do linii 1 i równoległa do linii 2....


@Garet_: Jak jesteś taki fachowiec to po co wynajmujesz zawodowego grafika, sam byś pewnie lepiej zrobił, a tak dostałeś pomysły, projekty za marny zadatek i zerwałeś umowę.
  • Odpowiedz
nie jestem fachowiec, dlatego się zgłosiłem do kogoś kto ogłasza się jako grafik.


@Garet_: Po tym jak próbujesz się wtrącać do pracy profesjonalisty, wygląda jakbyś sam lepiej wiedział. Tak przy okazji radzę nie ujawniać prywatnej korespondencji.
  • Odpowiedz