Wpis z mikrobloga

Witam drogie mireczki.
Potrzebuje domocy (odwdzięczę się). Szukam kogoś kto jest w stanie pokolorować i poprawić jakość trzydziestoletniego zdjęcia. Rodzice w tym roku mają 30 rocznicę ślubu i chciałbym zrobić im prezent w postaci płótna z ich zdjęciem ''takie fajne z ledami wewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ". Jakby ktoś z was mógłby pomóc byłoby super.
Pozdrawiam
#fotografia #photoshop #grafika #zdjecia
  • 117
  • Odpowiedz
Powiedz co tobą kieruje taka zwykła głupota, nienawiść do mnie, czy zwykła głupota?


@xandra: nie podoba mi się sposób, w jaki traktujesz klientów. Z jednej strony kreujesz się na pomocną dziewczynę w tagu #grafika, profesjonalną graficzkę, a później wyskakujesz z takim czymś. To wykracza nawet poza #logikarozowychpaskow

Nie, no w sumie świetnie się ośmieszasz, wincy!!!


@xandra: Tak, tak. Wstaw jeszcze raz obrazek z
  • Odpowiedz
@Garet_: @xandra: nie znam wymagań jakie zostały ci przedstawione, ale możesz mi wyjaśnić jakim cudem zaproponowałaś klientowi logo z takim małym napisem i barwami jako "profesjonalista"? Wyobrażasz sobie to w druku? Bo przecież logo nie będzie w przyszłości wykorzystywane tylko jako wielka witryna sklepu. Barwy to też raczej coś eko, soki, a nie alkohole... Ale tak jak mówię, nie znam szczegółów zamówienia, dlatego pytam.

@CygaroZwasem podziwiam cierpliwość
CeZ - @Garet: @xandra: nie znam wymagań jakie zostały ci przedstawione, ale możesz mi...

źródło: comment_RgQNYZKgguWfhscY6aKKKmO2uM8vmxl4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz