Wpis z mikrobloga

Witam drogie mireczki.
Potrzebuje domocy (odwdzięczę się). Szukam kogoś kto jest w stanie pokolorować i poprawić jakość trzydziestoletniego zdjęcia. Rodzice w tym roku mają 30 rocznicę ślubu i chciałbym zrobić im prezent w postaci płótna z ich zdjęciem ''takie fajne z ledami wewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ". Jakby ktoś z was mógłby pomóc byłoby super.
Pozdrawiam
#fotografia #photoshop #grafika #zdjecia
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Garet_: Po 4 dniach, i nagle stwierdziłeś, że zrywasz umowę, pełny profesjonalizm xDDD Owszem mam, mogę sobie napisać że CHLOREK to Ciule i co mi zrobisz? xDDD
  • Odpowiedz
Natomiast Ciebie zapytałem, czy przyjąłbyś krzywo położone płytki? Nie odpowiedziałeś a doczepiłeś się o to, że niby jestem złośliwy. Złośliwy Ty jesteś bo wpadłeś mówiąc, że jestem januszem i do tego bez gustu.


@Garet_: Logo nie było "krzywe" tylko ty nie masz gustu to po primo i proponuje zakończyć tą dyskusję.
  • Odpowiedz
@xandra: nie o tej wiadomości mówisz. Trochę dłużej mi się zeszło z odpowiedzią i tu masz rację. Ja nie jestem profesjonalistą, tylko Ty - sorry. Rób sobie co chcesz.

@StaryWilk: tak, trzymajmy się wersji, że nie mam gustu.

EOT
  • Odpowiedz
Ja nie jestem profesjonalistą, tylko Ty - sorry. Rób sobie co chcesz.

@Garet_: To nie rób ze mnie nie profesjonalnej graficzki, nie moja wina, że się o---------z w pracy, tak? A teraz ładnie przeproś.
  • Odpowiedz
@Garet_: jestes najgorszym typem klienta. Wymysla jakies gowno, a kiedy po wykonaniu okazuje sie ze faktycznie to co wymyslil jest c------m pomyslem - no to wina wykonawcy.
Ma z gownianego pomyslu zrobic zloto xD a jak ci sie nie podoba twoj wlasny pomysl to znaczy ze sie nie zna grafik xD
  • Odpowiedz
jestes najgorszym typem klienta.


@TurboDynamo: Bo mu się nie podoba poziom usługodawcy, który sam się do niego zgłosił z propozycją wykonania usługi??? K---a, żaden klient, jeśli nie będzie ślepy nie będzie "dobry" w takim razie.

To jest grafika a nie sprzedaż młotków. Podoba się - ok, płacimy i się rozchodzimy. Nie podoba się? Działamy dalej lub trudno, rozchodzimy się bez satysfakcji.

A o poziomie grafika nie tak bardzo świadczy ilość
  • Odpowiedz
@xandra jesteś rakiem tego zawodu. Kolejny raz pokazujesz swoje podejście do klienta, nieterminowość, brak szacunku. Zachowujesz się jak ukraińska p---------a - jestem najtańsza, więc nie masz prawa nic ode mnie wymagać :)
  • Odpowiedz