Wpis z mikrobloga

@x-kom Jakim cudem wystawiacie na sprzedaż rzeczy których realnie nie posiadacie na magazynie?

Złożyłem zamówienie 16 kwietnia, które ma być prezentem dla kogoś, a teraz dojdzie "niewiadomo kiedy" bo tak po prostu postanowiliście mi napisać że "jedna z rzeczy z zamówienia aktualnie nie znajduje się w magazynie", i tyle.

Aha - że niby to jest mój problem? Pewnie gdybym wiedział, wziąłbym jakieś inne akcesoria, albo kupił w innym sklepie gdzie dostawa została by zrealizowana niezwłocznie.

Dlaczego też paczka nie zostanie wysłana mimo to, a pozostała "brakującą" zawartość nie zostanie dosłania na wasz koszt?

#xkom #sklepyinternetowe
  • 10
@Heck_2 ja jak zamawiam z Komputronika, albo xkom to zawsze z odbiorem osobistym i płace przy odbiorze, bo już za dużo razy się dałem nabrać na podobne sytuacje, jak tylko widzę, maila, że nie mają na stanie to już nic nie odpisuje i po prostu nie odbieram zamówienia..
via Android
  • 0
@kubako

No nie wiem, sam pracuje na magazynie w międzynarodowym korpo, i czego nie ma na stanie to nie idzie do wysyłki. Czasem się nawet zdarza że coś jest na magazynie, ale nie ma na stronie - bo ma być 100% pewności że wyjdzie to niezwłocznie do klienta
@Heck_2: Pewnie zależy od branży. Ale w elektronice to i tak wszyscy w mniejszym lub większym stopniu opierają się na magazynach zewnętrznych dostawców w rodzaju Action itp. Często nawet podają stan magazynowy, ale nie swój, tylko hurtowni właśnie, i wiele sklepów potrafi mieć przypadkiem ten sam nietypowy produkt w takiej samej liczbie :P